Kadinlar kocalarından ne ister?

J

Juliet

Ziyaretçi
Kadınlar kocalarından kendilerine nasıl davranmalarını ister ve hangi davranışlarla mutlu olurlar bilmek istiyorsanız okuyun !

Bir kadın kocasından evi silip süpürmesini istemez buna karşılık “hiçbir şey yapmıyormuş” muamelesi görmeyi de hazmedemez. En azından samimi bir şekilde “Hayatım bütün gün koşturup yoruluyorsun, Yorulmuyor musun,biraz dinlen “demesini bekler.

Kadınlar, kocalarının işten eve gelip kapıdan girer girmez, “Yorgunluktan ölüyorum” sözleriyle selamsız sabahsız direkt TV’nin karşısına geçmelerini istemez.

Yapılan yemek ya da işlerle ilgili “takdir”lerini belirtmesini, bir eksiklik varsa “iğnelemeden” ve usulünce söylemesini bekler.

Bir kadın eşinden, “Sustur şu çocuğu be kadın! Zaten akşama kadar kafam şişiyor. Bir de senin çocuğunun zırıltılarını mı dinleyeceğim? Görmüyor musun haberleri dinliyorum!” demesini beklemez. (Çocuk sanki sadece kadınındır!)

Hanımlar eşlerinden evi toparlamasını beklemez. Ama en azından “Nerde benim çoraplarım! Şu kenarda duran çoraplarımın sana ne zararı var?” demek yerine çoraplarını belirli bir yere koyması öğrenmesini, kirliyse kirli sepetine bırakmasını bekler.

Kadınlar işten gelen eşlerinin, “Aaa! Bu çocuk ağlıyor, yemek de hazır değil zaten arkadaşlar da beni bekliyor. Haydi eyvallah!” deyip çekip gitmesini değil, “Ben çocukla ilgileneyim sen bir şeyler hazırla yiyelim. İstersen yemekten sonra uzanıver. Ben çocuğa bakarım.” gibi tepkiler, “hoşgörü”, “yumuşaklık”, “merhamet”, “destek”, “güven”, “himaye” bekler.

:1shok::eek:
 
Son düzenleyen: Moderatör:

ibet

ağır işçi
Kayıtlı Üye
Katılım
17 Haziran 2008
Mesajlar
788
Emoji Skoru
1
Yaş
46
incelikler yüzünden adlı sertap erenerin bir şarkısı var..onu dinleyin arkadaşlarım................

bir bayan eşinden incelik ve anlayış ister..................:sm_cool:
 
J

Juliet

Ziyaretçi
incelikler yüzünden adlı sertap erenerin bir şarkısı var..onu dinleyin arkadaşlarım................

bir bayan eşinden incelik ve anlayış ister..................:sm_cool:
çok dogru canım-tatlicadiarzu-
 
Yukarı Alt