Kadınlar Kulübü Atatürk Ziyaret Defteri

Astoria

lütfen psikolojik destek sunmamı talep etmeyiniz.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
41.446
10 Kasım babamın doğum günü, bir kere bile doğru dürüst kutladığını bilmem doğum gününü. İçinden gelmez, asker çocuğu ne de olsa. İstanbul'da yaşıyorduk ama çocukluğumdan beri her 10 Kasım'da yanına geldik ailecek. Hiç unutmadık. Ankara'ya taşındım, hiçbir özel günü atlamadım seni ziyaret etmek, saygılarımı sunmak için. Hoş, her gün gelebilsem keşke.

Ben "Affet bizi Atam layık olamadık sana" diye ağlamadım hiç, ağlamayacağım da. Sen bütün Cumhuriyet kadınlarına çalışmayı, üretmeyi, dik durmayı, onurlu olmayı öğrettin. Bir kadın olarak korkmuyorsam, çalışıyorsam, kendi paramı kendim kazanabiliyorsam, kendi işimi kurmayı düşünebiliyorsam, hiçbir erkek beni ezmeye yeltenemiyorsa bu senin sayendedir. Sen başımıza gelen en kıymetli lütufsun, her 10 Kasım'da 9'u 5 geçe kalkar sana saygılarımı sunarım, asla gocunmam. Her zaman kalbimdesin, ruhun şad olsun, yattığın yer nurla dolsun güzel insan.

basbelasiyim

☞bsl:105 gnc:88.9 hedef :80☜6. Tkm
Pro Üye
Anneler Kulübü
Emoji Skoru
54.217
Dilerim artik insanlar kendilerine deger verip seninde dedigin gibi Atam "Aziz Turk milleti" oldugunu anlayabilirler...
Sana olan sevgimiz ve her 10 Kasimsaki acimiz dinmeyecek yeni nesil yone senin yolundan gelecek !

Bookhunter

Aktif Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
1.324
Atam ben bugün duyduğum bir haberden dolayı çok çok üzgünüm.:KK43:
Tunceli de 2 askerimiz donarak şehit olmuş,içim acidi:KK43:
Bu askerlerimiz kim bilir hangi görevde hangi şartlarda kim bilir hangi pislikler için bu havada dışardaydilar da şehit oldular:KK43:
Türk gençliğine sahip çıkılmıyor Atam:KK43:

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Emoji Skoru
106.897
Unutmadım, unutamam, unutmayacağım seni Ata'm.
IMG_0001.JPG

Yukarı Alt