Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

kadınların erkekler hakkında bilmedıkleri 10şeyy

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU1 tarafından 8 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Ziyaretçi

Gani Müjde’nin Kaleminden...
    1 - “Ben kadında önce ruh güzelliği arıyorum” diyen erkek tahminimce muhtemelen iktidarsızdır...
    2 - Romantik erkek istiyorsanız onunla sevişmeyin...
    3 - Erkekler de ağlar. Özellikle futbol takımları yenildiğinde...
    4 - Hiçbir erkek yatmadan önce dişlerini fırçalamayı sevmez...
    5 - Her erkek kendi cinsel organını dünyanın en büyük cinsel organı sanar. Erkekler tuvaletine konan bölmeler hayal kırıklığı yaşanmasın diyedir.
    6 - “Her erkeğin içinde bir kadın vardır” sözü kadınlar tarafından çıkarılmış bir safsatadır. Erkek içinde bir kadın olduğunu bilse onu bulur ve ilk fırsatta...
    7 - Sakın erkeklerle alışveriş yapmayın. Ya hiçbir şey alamadan eve dönersiniz ya da erkeğiniz o gece başka bir eve döner.
    8 - Erkekler sakal traşı olmaktan nefret eder ve bunun ağdasını bulamadıkları için bilim adamlarına lanet okurlar.
    9 - Büyük burunlu erkeklerin cinsel organlarının da büyük olduğuna inanır erkekler ve bu yüzden de elleri burunlarından bir türlü ayrılmaz.
    10 - Kadınların erkekler hakkında bilmediği şeylerin sayısı dokuzu geçmez

2. 9 Ağustos 2008
  3. askısı

askısı Ziyaretçi

son madde süper:)evet 9 u geçmiyo:)

4. 10 Ağustos 2008
  5. xinya

xinya Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    bizimmkileri saysalar kaç olur acaba merak ettim

6. 10 Ağustos 2008
  7. kismetsiz kedi

kismetsiz kedi 15senedirseviyorum seniii Üye

Ödül Puanları:
    106
    çok güzel ya evet dokuz bile değildir........

8. 10 Ağustos 2008
  9. EU1

EU1 Ziyaretçi

begendıgınıze sewındım kızlar.sagolun

10. 10 Ağustos 2008
  11. fisneli.browni

fisneli.browni Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    çok güzelmiş ya çok beyendim hele 6 ya bayıldım çok doğru aslında hepsi çok doğru

12. 10 Ağustos 2008
  13. EU1

EU1 Ziyaretçi

Canim begendigin ben teşekkur edrim

14. 13 Ağustos 2008
  15. xsxirine_4553

xsxirine_4553 Guru Üye

Ödül Puanları:
    308
    nasıl dogru :).).:)hepsi aynı bunların

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.