• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Kadinlarkulubu üyelerinin çok kültürsüz olması

tezgahtarnebahat

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2019
40
110
Öncelikle lütfen bana kızmayın bu konuya bir özeleştiri edasıyla yaklaşmanızı rica ediyorum. Son zamanlar kadınlar kulubunde fark ettiğim bir durum; kimse şiirden,sinemadan,kitaplardan bahsetmiyor. Aramızda golf oynayan bir arkadaşımızın olduğunu bile düşünmüyorum, maalesef şunu yazarken yüreğim parçalanıyor ama durum böyle. Konular hep destekli sütyen, elektrikli süpürge, kombi ısıtmıyor vs falan. Arkadaşlar lütfen kendimize gelelim. Mutluluk destekli sütyende değil, şiirlerde şarkılarda.

Canfeb

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
16 Aralık 2018
13.440
40.691
Ay bana kizacaksin gene ama napıyım şimdi
Kocisine de soyledinmi bunları
Hani su depremle ilgili atıp tutan
Öncelikle lütfen bana kızmayın bu konuya bir özeleştiri edasıyla yaklaşmanızı rica ediyorum. Son zamanlar kadınlar kulubunde fark ettiğim bir durum; kimse şiirden,sinemadan,kitaplardan bahsetmiyor. Aramızda golf oynayan bir arkadaşımızın olduğunu bile düşünmüyorum, maalesef şunu yazarken yüreğim parçalanıyor ama durum böyle. Konular hep destekli sütyen, elektrikli süpürge, kombi ısıtmıyor vs falan. Arkadaşlar lütfen kendimize gelelim. Mutluluk destekli sütyende değil, şiirlerde şarkılarda.

yalniz kalpler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
1.641
2.237
gel bacim golf oynayan biri olarak standardi biraz yukselteyim ben.. ama hayatin aci taraflarina, dertlerine, sorunlarina cozum bulmaya, cocuk sahibi olmaya, yuvasini kurtarmaya kimseyle konusamadiklarini danismaya geliyor millet buraya.. eglenceli oyunlu paylasimli kisimlari da olsa daha cok guzin abla modunda burasi.. sozluk'lere takilmani oneririm orasi ayri telden caliyor.

Cikilop1

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2018
1.022
1.139
Bunu sutyensiz bakkala giderek istanbul depremini senin yarattini dusunen kocan mi yoksa sen mi soyluyorsun 😂😂

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-10-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 193 gün kaldı.

Bebeğiniz artık hormonlar üretiyor. Bunlardan bir tanesi insülin. Plesanta da bebek kadar hızlı olmasada büyümeye devam ediyor. Bu noktada plasentanın ağırlığı yaklaşık 28 gr. Bu ağırlık doğumda yaklaşık 448-896 gr. olacaktır. Eğer bazı besinlere karşı tiksinti hissediyorsanız, vitamin ve minerallerden mahrum kalmadığınıza emin olun.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt