Kadir tuğcu hk. Ne düşünüyorsunuz?

ddefne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
7 Aralık 2009
Mesajlar
84
Emoji Skoru
0
Bilgisayar kullanan anneler ve bebekleri hk. araştırmacı olan anneler bilir Dr. Kadir Tuğcu' yu ... söyledikleri hk. ne düşünüyorsunuz?
 

silver5

CANIMA CAN KATANLAR...
Kayıtlı Üye
Katılım
23 Temmuz 2009
Mesajlar
2.636
Emoji Skoru
179
Yaş
38
buraya gelecek cevapları bende çok merak ediyorum...kadir tuğcuya inanmak istiyorum ama sanki biraz aykırı biri..
 

kurbi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
8 Eylül 2009
Mesajlar
146
Emoji Skoru
7
Yaş
35
valla bana çok ters geldi ama inanmak isteyen ve inanan çok vardır ona güvenip kızımı dr götürmeseydim idrar yolu iltihabından kızım belkide çok zor günler geçiricekti ona sonuçları yazdığımda hiç bişeyi yok dedi ama dün dr baktığında hiçte güzel şeyler söylemedi birde iştahsızlık konusunda danuştığımda hemen spiraktin şurup önerdiki hiç bir dr çok gerekmedikçe o şurubu önermiyor çünkü bir alerji şurubu ve yan etkileri çok fazla
 

AskKirintisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
17 Eylül 2007
Mesajlar
4.816
Emoji Skoru
23
bende inanmıyorum bu adamın söylediklerine. bu adama güvenseydim oğlum ateşli havale sonrası belkide sakat kalacaktı. allah korudu yavrumu.
 

azra27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
10 Nisan 2010
Mesajlar
17
Emoji Skoru
7
acıkcası ben dr kadir tugcunun söylediklerini cok istikrarsız buluyorum.nette arastırdıgımda bi konu hakkında bir yerde farklı bisey diger yerde farklı bir sey söylüyor.kendisinin fikirlerini eski nesil ile yeni nesil arasında icsel bir catısma yasıyormus gibi hissediyorum.kendisinin bahsettigi
sigara ve bebegı sallama konularına feci takmıs durumdayım.
kendisini tanımadan önyargılı yaklasmak istemiyorum ama fikirleri beni buna sürüklüyor
 

lutya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
13 Ekim 2009
Mesajlar
25
Emoji Skoru
0
Yaş
38
bende sizler gibi internette araştırdım dinledim ve gittim sanırım 3 kez gittik muayneye ama memnun kalmadım. evet bazı söyledikleri gerçekten doğru. azra27 sallama konusunda denedim haklı işe yarıyor. menun kalıp kalmamak kişiye göre değişir gerçekten çok bilgili ama ben bi anne olarak sorduğum bütün sorulara sanki çok saçma soru soruyomuşum gibi cevap vermesi birsüre sonra beni soru soramaz hale getirdi. örneğin; su içirmelimiyim diye sordum bana cevabı: ızgara köftemi yediriyosunki su veresin. yani tarzı bu gitmeyi düşünen varsa fazla hazırcevap biri haberiniz olsun. birde bana 2 yaşına kadar ek gıdaya geçmeden sadece anne sütüyle beslememi söylemişti ama tabi bebeğin kilosu kontrolünde. İyiki dinlememişim çünkü yazın parkta bunu başarmış bi anne çocuk gördüm. çocuk 3 yaşlarındaydı ve annesi yemek yediremiyordu. sonra mesela bana direk erkek bebekte kalça çıkığı olmaz demişti ama sonra araştırdım oluyomuş kısacası bence her söylediğine inanmayın acaba dedikleinizi deneyin ama körü körüne inanmayın çünkü gerçekten tehlikeli çok ön yargılı. birde mesai saati harici ulaşılması mümkün olmayan bir doktor ben bu yüzden bırakmıştım iyikide bırakmışım şimdiki dr umdan çok çok memnunum!
 
Yukarı Alt