Kadnca duygular ite

yesilim

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
17
Ne olduda kapıyı çarpıp çıktı.Daha kendimi savunamadan.İyi valla sırf siz kızın biz susalım cevap bile veremeden laf ağzımda kalakaldım.oh! Sen çarp kapıyı çık... Dışarıda dejarj ol...
Biz akşama kadar evde çalışalım sil süpür lavabolar,toz,bulaşık,çamaşır as,topla,ütü,çocukların bakımı,okulu,dersi saymakla bitmezki.
Şimdi kafamda bir ağırlık daha neden çarptı kapıyı gitti...Ben akşama kadar bittim artık düşünmekten...Acaba arkasından koşsamıydım,kapıyı açıp sorsamıydım.
Büyütüyorum galiba,belki sıkıntısı var adamcağız çalışıyor,çabalıyor,çareler arıyor...
Aman anlatsaydı,benimde sıkıntılarım var ne yani her yaptığı iyiliğin altında ezilecekmiyiz..Bizim yaptıklarımız ne olacak...
Ay! neler diyorum ben ya.Çok ayıp adam kızdıysa kızdı,ne bencillik bu,yazık değilmi
Gönlünü almalıyım bayılır güzel bir sofraya. Akşam için hazırlıyorum ilaveler yapıyorum. Geliyor,elinde çiçeklerle.yanağıma okkalı bir öpücük.Sabahı hiç sorgulamadan yemeğimizi yiyoruz.
Anlıyorum,o da benim gibi kendisiyle yüzleşmiş...

Yeşilimin anılarından duyguları

kadınlar gününüz kutlu olsun:çiçek:

yesilim

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
17
bende seni seviyorum butterfly biliyorsun tatlım.
bunları sizler için yazıyorum belki bir cümlem kalır akılda

Lereenim

Onur Üyesi
Pro Üye
Emoji Skoru
870
Yeşilim iyiki akşama kadar bir araya gelmemişiniz .Yoksa öfkeyle kırıcı olucaktın ve tatsızlık çıkıcaktı .İşte eşler arası sevgi ve saygı bu olsa gerek .Kutlarım hem seni ve eşini hemde gününü.

yesilim

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
17
leerenim insan kendiyle yüzleşmeli yoksa nasıl yürür beraberlikler.temennilerine teşekkürler canım.

Gonulbagi

Boy: 1.60baslangıç kilo: 68 hedef: 63 guncel: 67.1
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.574
yeşilim ne güzel dile getirmişsin yüreğine sağlık

yesilim

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
17
seninde yüreğine sağlık balböceği okumuş yorum yapmışsın..

mery

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
yesilim duygularini cok guzel ifade ediyorsun.umarim birgun bi kitabin olurda bizde seve seve okuruz.her okudugumdan kendimle ilgili bi sonuc cikariyorum.agzina saglik.

denizyosunu

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
yesilim duygularini cok guzel ifade ediyorsun.umarim birgun bi kitabin olurda bizde seve seve okuruz.her okudugumdan kendimle ilgili bi sonuc cikariyorum.agzina saglik.
bencede mutlaka bir kitapta toplamalısın bu yazdıklarını çok güzeller,yüreğine ve kalemine sağlık

lena

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
yüreğine sağlık yeşilim...
bu sizin olgunluğunuzun güzel bir sonucu...
öfkene yenik düşseydin!!!kırıcı olabilirdin.
karşılıklı saygı işte ne denirki başka...
sevgiler

didemsu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
yine süpersin demekten kendimi alamıyorum:)süpersiiin süppeer

Yukarı Alt