• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kahverengi akıntı

ZeyNOS

Deli fişek zeyNO 🐼
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2020
525
6.455
Bendede öyle olmuştu bende kızlara sormuştum ama En iyisi bi doktora görünmek kist vs olabilir ..böyle durumlarda ertelememek gerek

Kelebekkg

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2019
259
82
Ben gittim doktora kist yok dedi temiz dedi geçen ay adetin 2 gününü bekliyorum hormon testi için senin neden olmuştu ?

edaa_edaa

Guru
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2008
545
115
Yıllardır bu sorunun cevabını bulamadım her ay adet öncesi 4 gün önce başlayan kahverengi alıntım başlıyor. Sonra adet kanaması.

Kelebekkg

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2019
259
82
Benim ilk defa bu ay oldu ve adetim düzensiz olduğu için ne zaman adet olacağımı bilmiyorum yani bı 30 günde oluyor şuan 26 gün oldu ne zaman olursa yeni doktordan geldim ayrıca adetten önce oluyormuş öyle leklenmeler

Etatli

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
354
160
Selam arkadaşlar ben yeniyim 😊 direk Bi soruyla başlicam. 3 ocakta hsg çekildim. 2 3 gün kanamam oldu sonra durdu. 12 ocakta da kahverengi kanamam başladı leke gibi doktor yumurta çatlaması dedi de acaba hamilelik belirtisi olabilir mi ne dersiniz 😁😁

sarepure

Şeker kokulu yarınlarr
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2012
63
30
Merhaba kızlar. Benimde hep böyle. Bazen 1 gün bazen 2 gün kahve lekelenme sonra adet. Siz bulabildiniz mi cevabınızı ben hala bulamadım :110:

Gebelikaski

Günler geçiyor..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
1.523
1.776
1.Adetin başlayacagnı belirtmek icin gelir.bir sorun teşkil etmez.
2.bikaç gün önceden başlıyorsa endometriozis, çikolata kisti olabilir. Sorun teşkil eder.
3.pco olabilir ve yine sorun teşkil eder.

sarepure

Şeker kokulu yarınlarr
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2012
63
30
1.Adetin başlayacagnı belirtmek icin gelir.bir sorun teşkil etmez.
2.bikaç gün önceden başlıyorsa endometriozis, çikolata kisti olabilir. Sorun teşkil eder.
3.pco olabilir ve yine sorun teşkil eder.
Muayene olmuştum yine gidip olacağım. Sürekli kafamı kurcalıyor. Normal mi anormal mi bi anlayabilsem

Yukarı Alt