Kahverengi damla

KILICGIRL

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2020
30
17
27
Mrb kızlar lütfen yardımcı olun. Bugün adetimin ilk günü. Adet olmadım sabah ilk idrarla test yaptım negatif bi saat sonra kan testi yaptırdım. <2 0.100 çıktı . Beş dakika önce tuvalete gittim günlük pedde kahverengi damlacık vardı.geç döllenme olmus olabilir mi. Bide doktor dedi testi tekrarla. Lütfen yardım edin nolur çok istiyorum bebek. Eşim uzman bide 6 ayda bi 20 günlüğe geliyo

MaviRe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2020
1.266
1.102
Mrb kızlar lütfen yardımcı olun. Bugün adetimin ilk günü. Adet olmadım sabah ilk idrarla test yaptım negatif bi saat sonra kan testi yaptırdım. <2 0.100 çıktı . Beş dakika önce tuvalete gittim günlük pedde kahverengi damlacık vardı.geç döllenme olmus olabilir mi. Bide doktor dedi testi tekrarla. Lütfen yardım edin nolur çok istiyorum bebek. Eşim uzman bide 6 ayda bi 20 günlüğe geliyo
Benimde gecikmemin 5.gunu kan verdim akşamı dediğiniz gibi kahve gibi çok açık leke gibi damla vardı test sonucumu bugün aldım negatif doktorda geç dollenme olabilir adet olmazsam testi tekrarla dedi bekliyorum

Canikox

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2020
3.221
5.663
Adet başlangıcında da o leke gelebiliyor. Adet günü ise gebelik varsa bir miktar da olsa yüksek çıkardı.

MaviRe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2020
1.266
1.102

Eklentiler

• IMG_20200929_140656.jpg
    IMG_20200929_140656.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 21

KILICGIRL

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2020
30
17
27
Benimde 2 idi ama gögüslerimde damarlar çıktı yemyeşil o psikikolojik olanilir mi baş dönmesi filan gibi

MaviRe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2020
1.266
1.102
Benimde 2 idi ama gögüslerimde damarlar çıktı yemyeşil o psikikolojik olanilir mi baş dönmesi filan gibi
Kaç gündür goguslerime dokunamiyorum her belirti nerdeyse var hatta bilmediğim belirtileri bile goruyorum vucudumda intermetten bakıp belirti oldugunu farkediyorum ama sonuc negatif çıktı. Bende hepsini psikolojiye yormaya basladim.

MaviRe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2020
1.266
1.102
Düşüne düşüne yedik aklımızı Allah sonumuzu hayretsin
Gerçekten öyle. Hastalık hastası gibi oldum hep belirti ariyorum. Doktor negatif dese kesin yok diyebilse keşke ona da raziydim. Belirsizlik insanı daha yıpratıyor. Ama olumsuz düşüncem yani düşünmeye calisicam 😂