Kahverengi Lekelenme kasık agrısı yaşayanlar

Ozlem1307

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2020
35
4
27
Selam kızlar bat 5 beklemedeyim
--13 mayıs kahverengi regli oldum
--22 mayısta kahverengi akıntı geldi seffaf akıntıya karışık
--24 mayıstan beri kasık da batmalar ve gaz var
--bugun
Çok şişliği var hafiften bel agrısı
Merakla bekliyorum. Benim gibi olan varmı

Aybukekoz

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2020
309
109
22
--bugun
Canım benim de bat 4 Bende de kahverengi akıntı hariç diğerleri var ama kahverengi akıntı yerine beyaz süt gibi akıntım oluyor bende bekliyorum senin gibi 🤗

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-03-2021

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 144 gün kaldı.

Bebeğiniz artık yenidoğan bir bebek kadar uykuya dalıyor ve uyanıyor. Bebeğiniz uyuduğu zaman, en favori pozisyonuna geçer. Bir çok bebek çeneleri göğüslerine yaslanmış pozisyonda uyurlarken bir kısım bebek başlarını geriye doğru yaslar. Bebeğinizin cildi artık daha az şeffaf.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Tubiskooo

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2020
352
146
28
--bugun
Canım benım adetime 5 gün kala kahverengi lekelenmem oldu bende adet oldum sandim ama sildikce gelıyordu devamı gelmedi bir bucuk gun surdu bitti daha sonrada ara ara geldi . Adet gunum de olmadım test yaptım pozitif cıktı . Bende cok gaz ve sıcak basması vardı .

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-12-2020

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 64 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni hızla gelişmeye devam ediyor ve münferit sinir hücreleri ile tanımlama grup hücreleri arasındaki bağlantıların sayısını artırıyor. Bu bebeğinizin hayatı boyunca kullanacağı karmaşık ve gelişmiş işlevleri yerine yetirecektir. Son haftalarda rahminizdeki genişleme ve gerilme devam ettikçe, karnınızada daha fazla acı hissedeceksiniz. Ayaklarınızı daha fazla dinlendirmeye çalışın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Ozlem1307

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2020
35
4
27
Canım benım adetime 5 gün kala kahverengi lekelenmem oldu bende adet oldum sandim ama sildikce gelıyordu devamı gelmedi bir bucuk gun surdu bitti daha sonrada ara ara geldi . Adet gunum de olmadım test yaptım pozitif cıktı . Bende cok gaz ve sıcak basması vardı .
İnş benimde pozitif olur henüz beklemedeyim 🙏 hayırlı olsun canım

Aybukekoz

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2020
309
109
22

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-03-2021

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 144 gün kaldı.

Bebeğiniz artık yenidoğan bir bebek kadar uykuya dalıyor ve uyanıyor. Bebeğiniz uyuduğu zaman, en favori pozisyonuna geçer. Bir çok bebek çeneleri göğüslerine yaslanmış pozisyonda uyurlarken bir kısım bebek başlarını geriye doğru yaslar. Bebeğinizin cildi artık daha az şeffaf.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)