Kahverengi lekelenme

yasemen88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2019
35
6
32
Arkadaşlar adet günüme 3 gün var 2 gündür kahverengi leke gelio peçeteye gebelik belirtisi olabilirmi

prensesmavi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2020
91
40
26

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-02-2021

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 119 gün kaldı.

Seks hayatınız etkilenebilir. Baba bebeğinize veya size zarar verme korkusuna kapılabilir. Hamilelik boyunca daha fazla seks arzusu veya cinsel dürtü düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Seks, sevgi dolu bir ilişkinin parçası olduğundan dolayı hamilelik sırasında seks teşvik edilmelidir. Tabiki komplikasyonlar, vajinal kanama ve sıvı kayıpları gibi durumlarda, ayrıca ikiz veya çoğul gebelik durumlarında seksden kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Lebenweise

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2013
295
78
Benim adetim 3 gün gecikti hiç olmazdı bugün de hafif sancı ile kahverengi ama peceteyle silince gorunuyor akıntı oldu acaba yerleşme kanaması olabilir mi test yaptım hemen ama negatif çıktı. Yarın tekrar yapacağım

Husrab

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2020
1
1
23
Arkadaşlar adet günüme 3 gün var 2 gündür kahverengi leke gelio peçeteye gebelik belirtisi olabilirmi
Eğer ki çok az geldi ise olabilir ama gittikçe kanama çoğalır ise olmayabilir bir test yapıp içini rahatlat bende de aynısı oldu kahverengi leke geldi çok az 2 gün sonra kasık ağrıları göğüs şişkinlik ağrısı vardı sonra test yaptım hamileymişim Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Seda5565

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2020
314
135
32
Benimde adetim 4 gun gecti dun kahverengi lekelenme oldu ve daha sonra devam etmedi sali gunu kan vermistim deger 0.45cikti varda diyemem dedi yokta diyemem dedi azda olsa yukselmis dedi hic gebelik olmaz ise 0.01 cikar dedi bekliyorum pazartesi kan vercem yine yukselmismi diye umarim iyi biseyler oluyordur hepimiz icin cokca amin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-06-2021

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 236 gün kaldı.

Bu zamana kadar 38 çift Somit oluştu. Somitler baş, gövde kemiklerini ve kasları oluştururlar. Bebebeğinizin beyni tüm insan beyinlerinde olduğu gibi 3 ana bölüme ayrılıyor.Ön beyin, orta beyin ve arka beyin. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 5-7 mm ve küçük bir kahve çekirdeği boyutunda. Döllenmeden sonra geçen 30 gün içinde bebeğiniz 15.000 kat büyüdü :)

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın