kahverengi ve siyah saçlar

xxmehtapxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
selam kızlar, kahverengi ve siyah saçlarımızla ilgili soruları burda toplayalım diye bu baslığı açtım. benim sorunum da kahverengi boyayla boyanmıs ama siyah görünen saçlarım senağlama. kumral yapmak istiyorum ama kumrala boyasam nasıl olur bilmiyorum, bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun

alex

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
selam kızlar, kahverengi ve siyah saçlarımızla ilgili soruları burda toplayalım diye bu baslığı açtım. benim sorunum da kahverengi boyayla boyanmıs ama siyah görünen saçlarım senağlama. kumral yapmak istiyorum ama kumrala boyasam nasıl olur bilmiyorum, bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun
canım,
koleston feci bir boya.aynı şey benimde başıma geldi ve oreal ile açılmadan da olmadı.
ya sabredeceksin akacak ki şu an ne renk boyasan tutmaz kumral da dahil buna,ya da saçlarım yıpranmaz diyorsan ve sabredemiyorsan oreal ile açılacak saçın.
kızıl böyle beter bir renk ,kurtulamıyorsun ve de koleston çok koyu çıkıyor ve de akmıyor,saçı yıpratıp kurutması da cabası :KK43:((

Y

yakamoz_16

Ziyaretçi
evet cnm kolestonda ölyle bi sorun var ama açık tonunu alıp boyayacaksın mesela 3 numarası var kahve die geçiyor annem boyuyor siyah çıkıyor ama beyazları loreal den daha iyi kapatıyor.

almagester06

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
aynen canım bende kahve aldım ve resmen siyah gibi çıktı.üstelik saçlarımda açık kumrala yakındı. ay allahım milletin dipleri koyu çıkar benim dipler açık çıkmaya başladı. sanki yaşlıymışım gibi. bide zor akıyor ki öfff. sonra elli tane işlem gördü saçım. arkadaşım sakın saçını kendin açmaya çalışma daha beter rezil oluyor . bi kuaföre gir bitkisel açıcı ile açıyorlar. benimki yıpranmadı hiç gayette uzundu. kesinlikle söyle oreal kullanma diye. biraz daha masraflı oluyor ama sonuş gerçekten güzel oluyor.önerim evde açma sakınn saçın mahvolur.kaydirigubbakcemile5

-xixxsxxixk-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
aynen canım bende kahve aldım ve resmen siyah gibi çıktı.üstelik saçlarımda açık kumrala yakındı. ay allahım milletin dipleri koyu çıkar benim dipler açık çıkmaya başladı. sanki yaşlıymışım gibi. bide zor akıyor ki öfff. sonra elli tane işlem gördü saçım. arkadaşım sakın saçını kendin açmaya çalışma daha beter rezil oluyor . bi kuaföre gir bitkisel açıcı ile açıyorlar. benimki yıpranmadı hiç gayette uzundu. kesinlikle söyle oreal kullanma diye. biraz daha masraflı oluyor ama sonuş gerçekten güzel oluyor.önerim evde açma sakınn saçın mahvolur.kaydirigubbakcemile5
bundan daha ii bişey söylemek mümkün degil.. benim gibi yaramazlık yapıp evde kendin acmaya kalkarsan olacaklar belli:1closedeyes:.. upuzun saclarım kaldı kısacık... allahtan kaliteli güclü ve cabuk uzayan sacım var.. yoksa herkes kel kalırdın diyo... sonkez siyaha boyadım hayırlısıyla devam..a.s.:1hug:

dimple2

3aslanannesiyimben
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
bende yıllarca acık sarı ve rofle kullandım suanda koyu kahve herkes benı daha genc gosterdıgını soyluyor

xxmehtapxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
açmayı düşünmüyorum saçlarım çok yıpransın istemiyorum dogrusu, ama bu renk çok iğrenç ya, hiç yakıstıramadım kendime senağlama çikolata kahveye yada koyu kumrala boyasam acaba o zaman nasıl olur , renk tutmaz demişsiniz ya bu renklere boyasam da mı tutmaz

neyapsam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
238
aynısı benmde başıma geldi kuaforde açmak istemiosan palettenin yoğun renk açıcı boyasını al sonra üzerine istediğin renk tutar ben öyle siyahtan döndüm:)

Yukarı Alt