Kakao Yağı ile Selülitlere Son

turuncu_vosvos

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2019
567
684
Kakao yağı, selüliti ortadan kaldırıyor!


:teytey:hanımlar bu bilgiyi de tuttum,ikinci doğumum sırasında göğüslerim öyle çatlamıştı ki her bebeğimi emzirdiğimde bağırmamı kimse duymasın diye dişlerimin arasına bir şeyler sıkıştırırdım,her türlü antibiyotik krem,bepanten car curt kullandım ammmmma kakao yağı 2 gün içinde acımı hafifletmişti,şimdi nette bu yazıyı okuyunca çok beğendim,hem yağın kokusu harika ,çikolata sevenler bayılacak:eek::dance:

SELÜLİT bir dert... Özellikle modern çağın kadını, selülit yüzünden büyük sıkıntı çekiyor. Ne kadar doğal beslenilirse beslenilsin modern kadında mutlaka selülit çıkıyor. Bunun nedeni hiç kuşkusuz hareketsizlik. Bilim dünyası tarafından geliştirilen kremler ve ilaçlar da selülite çözüm olmuyor. Peki muhteşem bacaklar için ne yapmalı? Fransa'da yapılan bir araştırmada, kakao yağının kadınların bacaklarını muhteşem yaptığı ortaya çıktı. Fransız bilimadamlarına göre ise, vücudu haftada 1 kez kakao yağı ile ovmak cildin sıkılaşmasına ve selülitin ortadan kalkmasına yardımcı oluyor.
Konuyu hortlattim ama kakao yağı tüylenme yapıyor mu acaba. Daha önce çörek otu yağı kullanmıştım göğüs bölgesinde aşırı tüylenme yaptı bıraktım. Bu da öyle bı şey yapmaz ins
 
Yukarı Alt