Kalça şekillendirme

S

sibelita

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: sibelita
arkadaşlar kalçalarımın önden görünüşü ile ilgili problemim var. Düşük bel pantolon giymekten
kemer kısmına gelen yerler( kalçanın üst kısmı)çukurda kalmış. Çok sinirim bozuluyor. Acaba nasıl düzeltilebilir bir fikriniz var mi

angel's lament

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
uf aynı sorun bende de vardı:KK43: düşük bel hem öle yapıyo hem de belin yan kısımları çıkıo çk kötü bi görntü:KK43: canım bunun için önce estetiğe başvurma bence o kısımda kilo fazlan varsa önce onlardn kurtlmayı dene bide sıkılaştrcı hareketler var ben denemştm faydası oluo düzelio yani

S

sibelita

Ziyaretçi
uf aynı sorun bende de vardı:KK43: düşük bel hem öle yapıyo hem de belin yan kısımları çıkıo çk kötü bi görntü:KK43: canım bunun için önce estetiğe başvurma bence o kısımda kilo fazlan varsa önce onlardn kurtlmayı dene bide sıkılaştrcı hareketler var ben denemştm faydası oluo düzelio yani
ya soruno çukurlukların dolması nasıl dolar ki bel normal bir şekilde assagı inerken hoooop orda bir cukur sonra kalca.

allahım nasıl geçer

paradise_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benimde öyle.ince bir bel aşağı doğru inerken bir çukur hooopp kalça:KK43:((( kafama çok takıyorm ya ne yapmam lazım bilmiyorm:KK43:

anneyim82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benimde öyle oraları dolması için ne yapmalı bende çok takıyorum kafama

rzme

öpmeye kıyamadığım.....
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
20
o bölgenin elma sirkesi içince zamanla kaybolduğunu duymuştum...........

paradise_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ya br de bnm kalçam vücuduma göre çok büyk.zayıflarsam bi değişme olmyr ama kilo alnca sadece kalçmdan alıyrm.kızlar yardm edn ltfn.gerçektn snirlermi bozyr yaa ne giysem çıkıyr kalçam:KK43:(((

bence

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Orası neresi süprizzzzz

paradise_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadşlar birşeyler söyleyn nolr:KK43:

aysemelissa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
gayet spor tutkunu, dengeli beslenen zayıf ve düzgün fizikliyim, yaş 29, fakat popomda yamuk yumuk bir deformite vardı. üstüm 36 altım 40 bedendi. lokal istememe rağmen işlemin uzun sürmesi ve alanın büyük olması nedeniyle genel anestezi altında Liposuction yapıldı, aman iyi ki de genel olmuş, mışıl mışıl uyudum hiç bişi duymadım, gebericektim yoksa acıdan. ayıldıktan sonra hiç bir sıkıntı yaşamadım, bi saat sonra ayağa kalkıp evime gittim. şu an 9. gün ve hala korsemi giyiyorum, ilk hafta korse ile banyo yaptım, artık çıkarıp yıkanıp hemen geri giymek suretiyle banyo yapabiliyorum. 2 aya yakın takıcam. bacaklarım basenlerim şu an şiş ve korkunç mor. ama popomun düzeldiğini gerçek güzel bi popoya dönüştüğünü görebiliyorum. atla deve değilmiş evet canım yanıyor heryerim mor bile değil lacivert resmen ama hayatımda ilk defa güzel sevimli seksi bi popom oldu.

Yukarı Alt