Kalçayı duvara vurarak eritme

OVERnight

Guru
Pro Üye
14 Nisan 2008
582
12
Arkadaşlar sömestr tatilinde çalıştıgım iş yerinde muhabbet ediyorduk ben basen ve kalçalarımdan dertli oldugumu söyleyince biri e duvara vurmuyomusun sen dedidelikafadulden,nasıl yani dedim her gün 15 er kez falan bi sol tarafını bi sag tarafını böle çok sert olmıcak şekilde duvara vur dedi yaza kadar bişeyin kalmaz ,şaşırdım biraz fisfisfisnasıl oluyor falan diyince bi kaç kişi daha aa bilmiyomusun falan dedi,aranızda da duyan varmı bu yöntemi?mirmirmirmir

sevgi_burak

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2008
359
21
o doğru walla. benim ablam da kalçalarından müzdaripti hergün 100 kere bir sağı bir solu duvara vurdu. 1 ay sonra fark oluşmaya başladı.sositososito

sevgi_burak

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2008
359
21
doğru valla ablam kalçalarından müzdaripti hergün 100 kere sağı 100 kere solu duvara vurdu 1 ay sonra fark olmaya başladı sositososito

ilona

psikolocik deli
Pro Üye
7 Eylül 2006
2.952
11
ay bunu ben daha ilk okula giderken amcamın kızları yapardı :roflol:
tabi işe yararmıydı bilmem :nazar:

E

EU2

Ziyaretçi
sırnaşık şey AY KIZLAR BAŞLIGI OKUDUGUM AN GULME KRıZıNE GıRDıM :roflol: EYYY DUVAR SEN NELERE KADıRSıN BıDE DUVARA VURSAN SES CIKMAZ DERLER :roflol: TAM TERSı BAYA BAYA KARŞILIK VERıOMUŞ ALLAH SıZı ıYı ETSıN EMı :roflol:

E

EU2

Ziyaretçi
:roflol: DENıCEM KIZLAR KENDıMı DUVARLARA VURMAYA KARAR VERDıM VALA DENEMEK LASIM UMıT UMıTTıR :roflol: GEREKıRSE DUVARLA BıR OMUR BOYU ÇARPIŞABıLıRıM BASENLERıMı ALACAKSA :roflol:

jeliyy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
272
0
29
benim annem gençken sürekli yapıyormuş şimdii basen fln yok dümdüzz =))))

capkinkiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
471
3
27
Ben demin okudum agzim acik kaldi saka mi bu abi gibisinden hahahaxDxD Yalniz süpersinzi kizlar hemen yüzer tane yaptim da simdi de yeni bir pantolon aldim cok dar biraz genisleme ihtimali de varmis bunu yaparsam pantolon hala üzerimde iyi dururmu yoksa bol mu olur bilemedim :S:S

capkinkiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
471
3
27
Yaa bakin aklima birsey geldi benim kollarim da biraz kalin onlari da mi duvara vursam acaba ise yarar mi kizlar ne dersiniz ise yarar diyen birisi ciksin o an basliyacam... :p :p

SeYhN

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
1.285
2
35
Şaşkınlıkla okudum :1shok::1shok:
Ee duvarda bi işe yarıyomuss delikafadulden
Denicem bende bakalım faydası olucakmı :uhm:

capkinkiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
471
3
27
Hadi hayırlısı bakalım hihoyyyt
ßende ßu kalçayı duvara vurmaya yarın ßaşlıcam kaydirigubbakcemile3
Heheh InsAllah ise yarar canim, hatta bence simdiden basla ne kayip edersin(yag:p:p) Akliniza geleni direk uygulamak iyidir bence, sonucta iki saniyelik is hihoyyythihoyyyt

SeYhN

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
1.285
2
35
Heheh InsAllah ise yarar canim, hatta bence simdiden basla ne kayip edersin(yag:p:p) Akliniza geleni direk uygulamak iyidir bence, sonucta iki saniyelik is hihoyyythihoyyyt
Olurmu kız bu saatte :jeyyar:
Yan odadan annem gelince ne diyim dur anne ben yag eritiyom mu diyim acaba kafamçokkarıştı

capkinkiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
471
3
27
Olurmu kız bu saatte :jeyyar:
Yan odadan annem gelince ne diyim dur anne ben yag eritiyom mu diyim acaba kafamçokkarıştı
:roflol: Güzelim öyle cok ses yapmiyor ki bizim de biraz deli komsularimiz var en ufak sesten duvarlari yumrukluyorlar onlar da bir yumruklama olmadigina göre gercekten ses yapan birsey degil...kaydirigubbakcemile

SeYhN

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
1.285
2
35
ßen 3 gündür başladım kızlar kaydirigubbakcemile2
Hatta aklıma geldikce vuruyorum kaydirigubbakcemile3
Tabi bu 3 gün içinde yediklerimede dikkat ediyorum hihoyyyt
ßiraz sızlıyo ama olsun inşallah faydası olur :lepi:

Molia

Guru
Kayıtlı Üye
15 Mart 2009
2.842
1.146
anamm ßen de ßunu ßiliyorum ßi arkada$ım söyLediydi.. vura vura duvarda oyuk Çıkmasın haakaydirigubbakcemile3 tikkaatt..... ßen de arada ßi vuruyorum da ü$eniyorum ßazen.. Eee taßi vurmak yetmiyor.. Yemege de tikkat etmek gerek......

vinito

Guru
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2008
48
0
43
arkadaşlar geçen yıl bir estetisyenin konuşmasını dinlemeye gitmiştim,laf arasında söylemişti ".........evet duvara vurursunuz basenlerinizi küçültürsünüz ama her yanınızı da morartırsınız......"şeklinde bişiler.Ayrıca bi arkadaşım şunu önerdi :yere bağdaş kurar gibi oturuyorsunuz.ancak bacaklarınız yere değmeyecek.kalçalarınızdan destek alarak yani kalçalarınızla yürümeye çalışacaksınız.Arkadaşım kendisinin çok faydasını gördüğünü söylemişti ,ben de deniycem.

nur_elnur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2008
361
8
kızlar ben denedim hatta bir ay kadar süre sonra bakıyorsunuzki kalça yağları eriyor 100 sağ 100 sol 100 arka popoyu yani vurun bak neler neler oluyor yanlızzzz hergüzel şey gibi bununda bir sakıncasını yabana atmayın o yağlar bacaklara iniyor anlayacağınız kalça çalışırken aynı zamanda bacakta çalışmak gerek ben saf gibi popomdan oldum ama kalın iki bacak sahibi oldum benden sölemesi yabana atmayın bacakta çalışın aynı zamanda

capkinkiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
471
3
27
kızlar ben denedim hatta bir ay kadar süre sonra bakıyorsunuzki kalça yağları eriyor 100 sağ 100 sol 100 arka popoyu yani vurun bak neler neler oluyor yanlızzzz hergüzel şey gibi bununda bir sakıncasını yabana atmayın o yağlar bacaklara iniyor anlayacağınız kalça çalışırken aynı zamanda bacakta çalışmak gerek ben saf gibi popomdan oldum ama kalın iki bacak sahibi oldum benden sölemesi yabana atmayın bacakta çalışın aynı zamanda
Mesela dizleri kirarak yapsak bu islemi belki alt bacaklarimiz sismez ne dersiniz??hihoyyyt

capkinkiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
471
3
27
arkadaşlar geçen yıl bir estetisyenin konuşmasını dinlemeye gitmiştim,laf arasında söylemişti ".........evet duvara vurursunuz basenlerinizi küçültürsünüz ama her yanınızı da morartırsınız......"şeklinde bişiler.Ayrıca bi arkadaşım şunu önerdi :yere bağdaş kurar gibi oturuyorsunuz.ancak bacaklarınız yere değmeyecek.kalçalarınızdan destek alarak yani kalçalarınızla yürümeye çalışacaksınız.Arkadaşım kendisinin çok faydasını gördüğünü söylemişti ,ben de deniycem.
Canim o yere bagdas kurarak inceltme olayini biraz daha ayrintili anlatirmisin?? Ben pek anlamadim da ne demek istedigini...fisfisfisfisfisfis