1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

Kalem Allık Kullanmak

Konusu 'Makyaj Uygulama Teknikleri fırçalar, aplikatörler' forumundadır ve pipistrella tarafından 5 Ocak 2009 başlatılmıştır.

5 Ocak 2009
    Konu Sahibi : pipistrella
  1. pipistrella

pipistrella Ziyaretçi

selam kızlar bugun halamdan bi kalem allık aldım ama kullanmasını bilmiyorum yardımcı olursanız çoook sevinirim öptüm hepinzi:)

2. 5 Ocak 2009
  3. EU1

EU1 Ziyaretçi

yanağına yaymayı düşündüğün yere pıt pıt yap onla. mesala gülünce yüksekte kalan yerden başlayıp kulağına doğru 3 nokta koyar şekilde pıt pıt yap, sonra allık fırçasıyla yanaktan kulağa doğru dağıt onları, fırça yoksa da elinle. yerimseniben

4. 5 Ocak 2009
  5. pipistrella

pipistrella Ziyaretçi

çok saol cnm rengi çok beğendim kullanamasam içimde kalırdı:) bu arada sende çok güzelsin söylemeden gecmiyim :p :))

6. 5 Ocak 2009
  7. nerissa

nerissa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bı parca parmagına al renklendırmek ıstedıgın yere sur.mesela elmacık kemıklerının ustune.daha sonra parmak uclarınla dagıt.

8. 5 Ocak 2009
  9. pipistrella

pipistrella Ziyaretçi

sanada tşk ederim cnm ikisinide denycem hem fırçayla hem parmakla hangisi güzxel olursa o şekil uygularım artık.