Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kalıcı dudak makyajı

Konusu 'Kalıcı Makyaj Uygulamaları' forumundadır ve Love_lover tarafından 25 Eylül 2018 başlatılmıştır.

25 Eylül 2018
    Konu Sahibi : Love_lover
  1. Love_lover

Love_lover Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    3
    kalıcı dudak renklendirme (pigmentasyon, permaneneti, makyajı) yaptıran var mı? İnstagramdaki fotolar hep yeni yapılmış hali. Bir ay sonra nasıl göründüğünü merak ediyorum. Birde sadece dudakların fotosunu koyuyorlar. Genel olarak nasıl duruyor merak ettim. Ankara da Semaesma beatuy fototları hoş görünüyor. 900 tl dediler fiyat nasıl? Çok soru sordum biliyorum ama pişman olsamda geri dönüşü zor olduğu için araştırayım dedim.

2. 17 Kasım 2018
  3. pinokolada

pinokolada Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    merhabalar ben kendim dudak kaş ve göz konturu yapıyorum kızılay olgunlar sokakta Madamehun güzellik merkezinde çalışıyorum...900 dudak konturü için çok bence...burada fiyat 500 lira dilerseniz foto gönderebilirim

4. 11 Ocak 2019 17:46
  5. bulunmazhintkumasim

bulunmazhintkumasim Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    93
    Merhaba,
    Ben 2 hafta once dudak konturu yaptirdim, Ist Nisantasi nda. 1000 lira odedim. Kontur ve renklendirme yaptirdiktan sonra dudaklarim cok ucukladi, artik ddagim yok ucuk var sadece desem yeriydi. Ucuktan sonra yara da oldu ve butun renkli dokuyu kaybettim. Ama dudagimin kenarindaki kontur kaldi.