1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Kalıcı Kaş için Tavsiye Lütfen

Konusu 'Kalıcı Makyaj Uygulamaları' forumundadır ve Leopardesenlitayt tarafından 20 Nisan 2017 başlatılmıştır.

20 Nisan 2017
    Konu Sahibi : Leopardesenlitayt
  1. Leopardesenlitayt

Leopardesenlitayt Üye Üye

Beğenildi:
    123
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba, hemen yaptıramayacağım fakat kalıcı kaş yaptırıp memnun kalanların tavsiyelerini istiyorum. Ortalama ücret de yazarsanız gerçekten sevinirim. Araştırdığım çoğu kişi içime sinmedi. Burçin&Berrin' in işlerini çok beğendim. Şimdiden teşekkürler.

2. 20 Nisan 2017
  3. Insane

Insane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2.334
    Ödül Puanları:
    63
    İnstada microblading yaz, beğendiğin işler yapan yere git. Kaşını ve beğeni durumunu sen biliyorsun. Ücret buralarda 500 tl civarı malesef. Türkiye'de bilemiyorum :S

Leopardesenlitayt bunu beğendi.
  4. 20 Nisan 2017
  5. Leopardesenlitayt

Leopardesenlitayt Üye Üye

Beğenildi:
    123
    Ödül Puanları:
    18
    Bakınıyorum fakat enfeksiyon kalanlar var, boyası alanlar var var da var :) insan illâ da yaptıran birilerine sormak istiyor işte :)

6. 20 Nisan 2017
  7. Burcof

Burcof Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba

8. 20 Nisan 2017
  9. Burcof

Burcof Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    İnstagramdan ... bi bakın isterseniz sormak istediğinz biley olursa yardımcı olurum

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Nisan 2017
  10. 21 Nisan 2017
  11. Lisabella

Lisabella " En Güzel Dua ' M " Yönetici Editor

Beğenildi:
    8.785
    Ödül Puanları:
    238
    Ben Ayten Kömürcüye yaptırdım.Memnun kaldım.Tavsiye ederim..Bu başlıkta yazıları var okuyunuz lütfen..

12. 22 Nisan 2017
  13. Sanemsnm

Sanemsnm Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    1
    Ben yakın zamanda yaptırdım çok memnun kaldım Etiler hisarüstünde es kuaför dü.öncesinde çizim yapıldı sonra uygulama,fiyatıda

14. 26 Nisan 2017
  15. papatyaa80

papatyaa80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    43
    ankarada emine akkoç var.. tunalıda ..face ve instagramda yaptığı çalışmalar var..benim teyzem yaptırdı..telf edip fiyat öğrenebilirsiniz...annemde imge kuaföre meral hanıma yaptırdı..yeni daha 1 hafta oldu..fena değil..biraz beklemek lazım kabukları düşecek..yorum yapmak için erken..fiyatı nakit 500 tl..taksitli değişiyor...annem çok acıdığını söyledi..lazer epilasyondan bile daha çok acıyor dedi..haberiniz olsun..benim bildiklerim bu kadar arkadaşlar..

16. 26 Nisan 2017
  17. kocabebekler

kocabebekler Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba, Kadıköy de New Elegance isimli bir kozmetik şirketinde yaklaşık 1 ay önce microblading yaptırdım. kıl tekniği ile. kalitesi, hijyeni, profesyonellikleri ile güvenimi kazandılar. hem acısız hem bilgilendirilmeli uygulama yaptılar. daha sonra kullanmam gereken kremleri vs verdiler. ben güvenle tavsiye ederim size.

18. 29 Nisan 2017
  19. Elfkan33

Elfkan33 Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Microblading kıl teknigı yaptırmak isteyenler ulaşabilir bireysel çalısıyorum fiyat uygun ışlem proffesyonel. Mersin