Kalıcı makyaj yaptıranlar

pikolat0345

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2016
5
1
Yapan kişi cok önemli arkadaşlar ankara elit güzellik merkezinde aynur özturk var kendiside personelleride alanlarında uzman ve tek gecerim kesinlikle ben ve arkadaşlarım orda yaptırdık hepimizde cok memnunuz.

Minisbadem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2019
1
0
Baya olmuş konu açılanı ama bende yaptırdım yeni bilgilerle geliyim dedim açıkcası görünüşü güzel ama acısı çok kim ne derse desin ayrıca hayatımda hiç uçuk çıkarmamış biri olarak sürekli uçuk çıkarıyorum işlemden sonra ve ne dudak renklerndirme kalıyor nede dudak çizgisi kendi dudak çizgimide kaybettim işlemden 3 gün önce asiviral kullandım işlemden 3 gün sonrada devam ettim uçuk kremi youdermherpes en iyisini kullandım 3 gün fakat sonuç yine uçuk çıktı bence kendi dudaklarınızın çizgisinde şeklinde bir sorun yoksa yaptırmayın derim hiç iyi değil zaten farkta yok sür ruju gitsin dimi hem parama hem psikolojime üstüne bide herpes virüsüne sebep oldu 🥺🥺🥺

nagis88

Guru
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2009
131
1
Ankara’da Defne Aydın işini gerçekten hakkıyla yapıyor. Kaş ve eyeliner uygulaması yaptırdım. Çok çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim 👍🏻🤗

leblebicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2011
35
11
Dudaklarima yaptirdim. 3. Gunun sonunda tertemizdi. Hicbirsey kalmadi dudaklar ayni dudaklar. Dudaklarimda lekeler var onlar kapansin diye yaptirmistim ama hicbirsey farketmedi. Ayni guzellik merkezinde gozalti morluk kapatma islemi yaptirdim. Goz altlarim suanda eskisinden daha mor. Iyilesmesi 3 hafta alacakmis 3 hafta sonra belli olacakmis durum. Hic degisecegine ihtimal vermiyorum. Iki isleme 2500 tl odedim. Farkli bir guzellik merkezinde de bb glow denen uygulamayi yaptirdim. Aradan bir hafta gectiktwn sonra yuzumde sinir ucu catlagi gibi kirmizi kirmizi lekeler oldu. Ama guzellik salonuna bakilirsa 12 saat icinde olmadigina gore bu durumun onlarla degil farkli bir alerjik durumla ilgisi varmis. Hatta sonraki seanslar icin benden alerji testi isteyecekmis. Yaşım 41 hicbirseye de alerjim yok penisilin disinda. Daha da seanslarim var parasi odenmis ne yapacagim konusunda kararsizim. Uzman bir cilt doktoruna gorunup sebep uygulamadan kaynakliysa dava etmeyi de dusunmuyor degilim. Kalici makyaj yaptiran herkeste sonuc ayni olmuyor ve bazi bunyeler boyayi tamamen atabiliyor. Ama guzellik uzmanlari islemden once bu bilgiyi asla vermiyor.

Yukarı Alt