• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Kalıcı Makyaj Yaptırmak İstiyorum

yukiik

KendimeYeniBirNedenLazım
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2009
534
2
Kaş konturu dudak konturu ve eyelıner uygulaması yaptırmak istiyorum yaptırmalıyım başarı oranı nedir bilmiyorum banyo havuz denizden çıtıktan sonra yüzümde renk olsun istiyorum ve kaş boyamaktan kurtulmak istiyorum

yukiik

KendimeYeniBirNedenLazım
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2009
534
2
Bu konuya pek adapte değilim, sadece merak ettim bu işlerin maliyeti nedir?
araştırdığım kadarıyla kaş 150 200 lira civarı dudakta aynı eyelınerı bilmiyorum sanırım 400 tl civarı bir meblağlayla hapsi halledilebilir burun estetiği yaptırmak istiyorum kaş konturunu önce yapsam bir sorun çıkarmı acaba estetikten sonra kaşlar ayrılıyormuş biraz diye bir şey duymuştum

NickimTam13Harf

...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2012
10.630
6.965
araştırdığım kadarıyla kaş 150 200 lira civarı dudakta aynı eyelınerı bilmiyorum sanırım 400 tl civarı bir meblağlayla hapsi halledilebilir burun estetiği yaptırmak istiyorum kaş konturunu önce yapsam bir sorun çıkarmı acaba estetikten sonra kaşlar ayrılıyormuş biraz diye bir şey duymuştum
Bence de estetikten sonra yaptır, kaşlar ayrılmasa bile yeni burnunla ifaden değişecektir. madem kalıcı, böyle bir riske girme. Önce ifaden yerleşsin, sonra da kaşlarına uygun bir hat belirlersin :KK34:

yukiik

KendimeYeniBirNedenLazım
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2009
534
2
Bence de estetikten sonra yaptır, kaşlar ayrılmasa bile yeni burnunla ifaden değişecektir. madem kalıcı, böyle bir riske girme. Önce ifaden yerleşsin, sonra da kaşlarına uygun bir hat belirlersin :KK34:[/QU

Haklısın estetiği erteledikçe diğerleride olmuyor şu estetiği bir olabilseydim iki hafta tatilim var hayata iyileşmez yaza kadar da beklemek istemiyorum

NickimTam13Harf

...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2012
10.630
6.965
Ben zaten estetiğin kış aylarında yapılması gerektiğini duymuştum, yazın güneş lekeleri falan oluyormuş.

aedk

ikizler yolda :))
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2011
1.253
17
selam.. ben 4 sene kadar önce kaşıma yaptırmıştım..çok ince ve seyrekti kaşlarım.sarışında olduğumdan göz ifademi çok etkiliyordu..arkadaşımın tavsiyesi ile yaptırdım..çok da memnun kaldım..şimdilerde de dudak için istiyorum ama kesin karar veremedim.

RedHeadCat

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2013
8
0
150 tl fiyat veren yere fazla güvenmemenizi tavsiye ederim. kalıcı makyaj herkesi yapamayacağı bir uygulama ve fiyatı da pahalıdır. Eğer deneyimli ve makyaj konusunda eğitimli bir kişiye yaptırırsanız hiç bir sıkıntı yaşamazsınız. Uygulamayla ilgili bilgi almak isterseniz özel mesaj atabilirsiniz. Kalıcı makyaj uzmanıyım ve bu konuda ki sorularınızı cevaplayabilirim.

este

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2011
15
0
ben eyeliner yaptırdım açıkçası çok memnun kalmadım çok mu kötü hayır ama keşke yaptırmasaydım her sabah bi kalem çekerdim o kadarda zor değildi. çok uğraştırdılar beni defalarca gittim gözüm şişiyor her defasında şişince simetrisi tutmuyor habire rötuşa gitmekten sıkıldım

Yukarı Alt