• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Kalıcı Makyaj Yaptırmak İstiyorum

Disikartal1903ak

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2015
13
1
Benim Batıkentte makyajımı yapan Betül Koçer Bölükoğlu, ben kontür yaptırmadım ama işyerimden arkadaşım yaptırdı ben çok beğendim Bianco yada Betül diye bi aratın derim

selinelmalik

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2015
25
4
Benim Kaş'larım hem çok seyrek hemde kavisli, ben daha düz olmasını istiyorum.
Baya kafaya taktım ve nerdeyse 3 aydır araştırıyorum reklamla ismini duyuran birçok kişinin müşteri yorumları rezalet, ucuza yapanların yaptığı kaş örneği yok, birçoğunda da yaptıkları Kaş'lara baktım çok yapay ve koyu, hatta orantısız, hemen hemen hepsi Kaş'ları yandan çekip asimetrisini gizliyor.
Ancak burda birkaç arkadaş Bianco dan bahsetmiş görünce bende araştırdım Uzmanı Betül Bölükoğlu , Kaş'lar çok doğal geldi bana, hemde yanıltmaca falan yok tam karşıdan çekmiş resimleri, özellikle de Face de foursqare de falan okuduğum yorumlar mükemmeldi neredeyse herkes memnun, ben henüz tam karar vermedim ama kontür yaptırmak istiyorsanız SaloonBianco sayfalarından bi bakın sizde
baktim Betül hanım gerçekten çok iyi birde istanbulda Belkıs hanım var oda çok iyi

edolita

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2014
6
0
Merhaba arkadaslar ben gecen hafta kalıcı makyaj yaptırdım önce çok korkmUSTUM çok araştırdım en son dudak ve eyeliner da karar verip yaptırdım.söylendiği kadar çok acı yok bence.yaptiracaginiz yerin hijyenik olması ve isin ehli birisi olması şart .Ankarada iseniz Tunali Hilmide 8 Mart güzellik salonu Vildan Karasu!!! Tek gecerim okadar ilgili ve sıcak ki salonun dekorasyonu otantik havası sizi büyülüyor adeta .... Çok sıcak bir ortam kalıcı makyaj yaptırmak cesaret ısı fakat sonrasında zahmetsiz güzel günler bizi bekliyor.şiddetle tavsiye ederim ... Yaptıracak arkadaslar yaptırdıktan sonra antibiotikli merhem kullanmayı unutmayın lütfen çok kısa sürede normale dondüm :) evet akmayacak bir makyajım var artık dilediğin kadar denize gir yüzünü yıka fln süper bir şey bence keske önce yaptirsaydim yafffff

Merhaba, bende dudak konturu yaptırmak istiyorum. Bana özelden msj atman mümkün mü acaba? uzun zamandır araştırıyorum ve inan çok merak ediyorum.

Dilek_A

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2017
1
0
kaş kontürü Sinpaş'ta bir rus bayana yaptırdım. O kadar harika oldu ki, çok mutluyum. Önce şekli kararlaştırdık, renk karışımı kendi yaptı benim saç ve ten rengime göre. Aynı boya herkese olmuyormuş , hatta aynı renk farklı ciltlerde çok farklı görünebiliyormuş. Nelerin nasıl olacağinı, herşeyi detay detay anlattı. O kadar özenle yaklaştıktan sonra sonuç da tabi ki harika oldu. Lika Romanova bayanın adı. 0535 381 89 45 onun telefon numarası. tüm kalbimle paylaşıyorum :) . İhtiyacınız varsa arayın görüşün.

Yukarı Alt