• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Kalici makyaj

Gul receli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2015
640
337
Arkadaslar kalici makyajin zararlari var mi?Ne kadar suruyor?Ben dudak icin kalici makyaj yaptirmayi dusunuyorum.Dudak cercevem hic belirgin degil cunku.Bunun zarari var mi?Ne renk olur cart kirmizi mi oluyor?Ben dudak rengi bir renk olsun istiyorum.Dudaklarim cok renksiz..Yaptiranlardan öneri istiyoruum :)

Deryaderyya

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2016
283
169
Arkadaslar kalici makyajin zararlari var mi?Ne kadar suruyor?Ben dudak icin kalici makyaj yaptirmayi dusunuyorum.Dudak cercevem hic belirgin degil cunku.Bunun zarari var mi?Ne renk olur cart kirmizi mi oluyor?Ben dudak rengi bir renk olsun istiyorum.Dudaklarim cok renksiz..Yaptiranlardan öneri istiyoruum :)
İstediginiz rengi yaparlar sanırım da surekli yenilemek lazımdır .yoksa renk duzensızlıgı oiur

vivelamour

İnsan.
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
7 Kasım 2013
9.973
18.810
Deriye uygulanan boyalar bitkisel olmak zorunda yoksa ağzımız yüzümüz şişer. Bu boyalar da maalesef max 6 ay dayanıyor. 6 ay sonra yenilemeniz gerekir. Ben dolgu düşünüyorum dudağıma o daha uzun kalıyor.

Gul receli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2015
640
337
Deriye uygulanan boyalar bitkisel olmak zorunda yoksa ağzımız yüzümüz şişer. Bu boyalar da maalesef max 6 ay dayanıyor. 6 ay sonra yenilemeniz gerekir. Ben dolgu düşünüyorum dudağıma o daha uzun kalıyor.
Dolgununda 6 ay suresi var diye biliyorum :/

Yukarı Alt