1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

kalın derili burun estetiği ile ilgili düşünceleriniz ve doktor tavsiyeleri?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve weirdone tarafından 1 Mart 2017 başlatılmıştır.

19 Haziran 2017
    Konu Sahibi : weirdone
  1. oznr81

oznr81 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    1

Ekli Dosyalar:

2. 19 Haziran 2017
  3. Alabalik32

Alabalik32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3.805
    Ödül Puanları:
    93
    Cok gecmis olsun. Burnunuz zaten kalkikmis gordugum kadariyla.Kavis vermis. Kalin derili ginide gozukmuyor. Eylul ekim ayinda bende olmayi dusunuyorum. Arastiriyorum. Sizi gorunce kendi burnum daha kalin derili gibi geldi bana. Ne kadar oldu ameliyat olali

4. 19 Haziran 2017
  5. oznr81

oznr81 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    1
    Benim derim çok kalın ben 4 doktora gittim hepsi deriniz çok kalın dedi valla inşallah sizde iyi bir hekime denk gelirsiniz benim hiç ağrım olmadı Allah var yularda ben çok memnunum karar sizin ben gönül rahatlığıyla tavsiye ederim çünkü bençok araştırdım

6. 20 Haziran 2017
  7. yildizzli

yildizzli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    556
    Ödül Puanları:
    33
    Psikolojiniz bu süreci kaldiracaksa iyi bir doktor bulup ameliyat olun ama sabirsizsaniz zayıf psikolojik yapınız varsa hafif takintilariniz varsa hiç bulasmayin.

8. 20 Haziran 2017
  9. oznr81

oznr81 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    1
    Benim 11 gün oldu ameliyat olalı.Resimde kalın derili gibi gözükmüyor olabilir ama derim kalın maalesef Neyse ki oldu bitti çok şükür dillerim sizin de ameliyatınız sorunuz geçer.Doktor çok önemli her burun her yüze gitmiyor altın oranı da bozmamak lazım tabi zor bir süreç Allah yardımcınız olsun.

Sondor bunu beğendi.