• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Kalin Derili Olupta Memnun Kalan Var mi ?

Tweety

-Zık-
Pro Üye
24 Ocak 2011
36.923
26.688
Isteyenlere ozelden atmistim hadi bu da herkese acik.olsun hayatcim :) onden de boyle aslinda her gun baska.bi sekil almiyo degil desem haksiz sayilmam bazen boyle bazen daha kucuk bazen biraz sis genel boyle ve COK MEMNUNUMMMM
Teşekkür ederim,
Maşallah cok güzel olmuş hiç öyle kalın deride durmuyor kıskandım 🤣

Rapunzelea

Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2018
682
256
Cook cok tesekkur ederim evet tam kalin olmasa da evet orta kalindim b3nde ama burun ucum falan kanatlarim epeyce genisti cok cok iyi oldu simdi
Ben pek memnun kalmadim 2 .ayimdayim kanatlari hala genis cok az daraltildi. Kontrole gittigimde dedim ama doktor seninki anca bu kadar oluyor falan dedi . Sizinki kaldirildi mi ? Kalkik mi yani

Bestanne

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2013
2.932
2.089
Ben pek memnun kalmadim 2 .ayimdayim kanatlari hala genis cok az daraltildi. Kontrole gittigimde dedim ama doktor seninki anca bu kadar oluyor falan dedi . Sizinki kaldirildi mi ? Kalkik mi yani
Kalkikti ilk basta gokyuzune dogru bakiyordu simdide kalkik ama oyle asiri degil havali bi kavis

Bestanne

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2013
2.932
2.089
Iste bak uygunluga gore dr bilir onu ben hic bahsetmedim bana bunu yap diyr o dedi ki burnun dusuk genis kanatli vs bende nasil iyi olucaksa oyle dedim dr a biraktim

Yukarı Alt