Kalsam mı, gitsem mi? Kafam çok karışık... Düşüncelerinizi yazın lütfen :(

bltsb

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2019
3
0
Merhaba herkese... Uzun ,komik ve karışık bir durumda olsam da en kısa haliyle durumumu size aktarmaya çalışacağım.
Sabırla okur ve bana yardımcı olursanız çooook sevinirim :KK43:

9 aydır görüşüp de bir türlü (son 1 ayımız dışında) adam akıllı flört bile olamadığım bir çocuk var. Çocuğa karşı gerçekten çok büyük hisler besliyordum. Konu biraz da bununla alakalı aslında.

Çocuk muhafazakar, ilişkiler konusunda pek tecrübesi olmamış , mesleğine, okuduğu bölüme düşkün biri. Dürüst de aynı zamanda. boğa burcu olduğunu da eklemek istedim :KK70: Bayağı kıskanç bir tip, önceki ilişkilerimdeki el ele tutuşmalarımı , öpüşmelerimi vs kıskanacak kadar. Neyse ki bunları atlattık, 5 ay öncesine kadar. Kendisiyle çok fazla tartıştık bu konulardan , tam iki kere 'biz seninle olamayız çok farklıyız' diyerek bitirmek istedi. Ancak nasıl oldu bilmiyorum ama sürekli birbirimize bir şekilde geri döndük, ne kadar büyük kırıcı kavgalar etmiş olursak olalım. Arkadaş olarak devam etmek istedi. Bu iki büyük kavgadan sonra ben bu çocuğa dedim ki "seni hayatımda koymak istediğim yer belli, daha farklı bir yere koymak istemiyorum, eğer biz olmayacaksak hayatında olmamın bir anlamı yok ,konuşmayalım daha fazla çünkü benim için zor oluyor." Biraz çocukça olabilir ama kendimce doğru gelmişti.

Daha sonra fakültede beni bir arkadaşımla görünce kıskanmış olacak yine ki akşamında bana mesaj attı ve kısaca 'flört olalım' a getirdi lafı , ben tabii fikrini değiştireceğini bildiğim için çok üzerine gitmedim. Tam bu sırada da çocuğa 2 yıl önce tanıştığı bir kız , ortak arkadaşları vasıtasıyla ulaşmış. Kız da çocuğun hayatı boyunca tek peşinden koştuğu kız. Ve bana bu olaydan sonra gelip dedi ki "ben hata yapmak istemiyorum." , ve flörtü kesmek istedi , ardından da bana dedi ki , "flört olalım demeseydim benimle konuşmayacağını biliyordum, yanımda olmanı istedim sadece, seninle böyle çocuk gibi küs kalmak istemiyorum ben.". Her ne kadar hayır konuşmamamız gerekiyor desem de,bundan 5-6 gün sonra öyle bir noktaya geldik ki ben yine arkadaş olmayı kabul etmek zorunda gibi hissettim. Öyle devam ettik.

Vakit geçtikçe flört kıvamına gelmeye başladık , ta ki beni tekrar bir arkadaşından kıskanana kadar. Arkadaşımın telefonuna bakmak için eğildiğimde omzuna yattım sanmış uzaktan. Omzuna yatmadığıma ikna da edemedim ve resmen bana beni aldattın muamelesi yaptı. Zaten sürekli birileriyle flört ettiğim düşüncesi içerisinde biriydi , hızlı biri olduğumu düşünüyordu (eski tanıdığım insanlarla ortak arkadaş kendisi , o eski tanıdığım insanlar etkiledi büyük ihtimalle). Kendimi akladım, affettirdim, tam sevgili olma yoluna giriyorduk ki , o gün aşırı alıngan günümdeymişim herhalde :KK70: Bana özel bir konuda "Uğraştırdın" yazdı. meğersem şakaymış ama benim buna öyle bir kafam attı ki konuşmayı sen yoluna ben yoluma muhabbetine getirdim , bayağı dil döktü o gece ama ben kalmak istemeyince çok sinirlenmiş, o kadar üzülmüş ki numaramı silmiş ,benim için indirdiği snapchati ,fotolarımı , kısacası benimle ilgili her şeyi silmiş telefonundan. son attığım mesaj görüldü olmayınca olaydan 5-10 dakika sonra ben mesaj attım. O gece biraz konuştuk , ertesi gece buluştuk yüzyüze konuştuk vs. normale indirgedim durumu biraz. Ama 'benim için her şey bitti' den başka bir şey demedi. Akabinde ertesi gün instadan engelledi beni.

Bu benim sen yoluna ben yoluma dediğim meseleden önce de bir kızla instadan DM leşiyordu, hatta bu son anlattığım tartışmayı yaşadığımız gece bana "Onunla da seninle tanıştığımız gibi tanıştık" demişti. bayağı bayağı anlatmıştı kızı bana. Ayrılışımızdan 1 gün sonra öğrendim ki kızla konuşmaya devam ediyormuş , hatta kız buna buluşma teklifi etmiş ve ben bunu ona sorduğumda bana 'erteledik' cevabını verdi. Ben de ona bunun aldatmak olduğunu söylesem de ,tabii ki de kabul etmedi. Kıza ben buluşalım demedim falan dedi amaaa.....

Birkaç gün önce de tekrar bana yazdı , önce yumuşak davrandı , sonra da "Su anki durumumuzun sorumlusu sensin ,benim için bazı şeyler iyi giderken sen mahvettin" yorumunda bulundu. Bu arada nasıl mahvetmişim? diye sorduğumda asla bir cevap vermedi , yukarıda yaptığım şeylerden hiçbirisi değilmiş ,ne kıskandığı arkadaşım ne de yolumuza gidelim deyişim. Bunun ne olduğunu sana bir süre sonra söyleyeceğim , görmem gereken şeyler var diyor. Ben gerçekten anlayamıyorum.

Hislerim o kadar karışık ki , seviyor gibiyim, hala onunla yanyana oldugumu hayal edebiliyorum mesela ama bir şeyler de parçalandı içimde aynı zamanda, bir türlü bir yere koyamıyorum onu içimde. Yarın bir gün bana gelse , her şeyi unutalım , deneyelim dese ve hayır desem de içimde kalır diye korkuyorum. Yok mu bunun bir çözümü? Lütfen görüşlerinizi yazın kafam çok karışık :KK43:

(Ha bu arada son olarak , o tek peşinden koştuğu kızmış dediğim kızı da instagramından engellemiş. Zaten son konuşmalarımızdan birinde umrumda değil o kız demişti bana. Ayrıca geçenlerde hikayesinde *barış manço-aynalı kemer* şarkısını paylaşmış ve bu benim için paylaşılmış bir şarkı, her ne kadar engellemiş olsa da 'mood' yazarak paylaşmış , zaten o gece bana mesaj atmıştı, ben konuşmayı agresif bir şekilde kesip atınca, ertesi günün sabahında bana 'Konuştuğum birisi yok, istediğini sorabilirsin bana' diye bir şey demişti.)
OOOF OF BİLEMİYORUM!!!
 

begonyabahcesi

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2019
411
432
yaşın kaç? Sanırım 20 yaşındasın. Ne gerek var bu kadar gel gitlere? Neden vaktini böyle kararsız bir insanla harcayasın?
Kes
 

bltsb

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2019
3
0
yaşın kaç? Sanırım 20 yaşındasın. Ne gerek var bu kadar gel gitlere? Neden vaktini böyle kararsız bir insanla harcayasın?
Kes
Değil mi :/ evet 20 yim. Çok seviyordum,deli seviyordum bu yüzden karakterime ters olsa da katlandım bunca zaman ama artık bende de bir şeyler bitti galiba.
 
Yukarı Alt