Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

neseli84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
210
O doktoru duymadım. Prof yok bu taraflarda. Doçent var onlarda çok yoğun . Son ölü Doğumum için Dicle üniversitesine gittim. O kadar çok hasta var ki Yeterince ilgi göremiyorsunuz . Koca hastanede tek doçent vardı. Oda sizinle ilgilenmiyor uzmanlara size özel tedavi öneriyor ve uzaktan takip ediyor sadece. Cerrahpaşa’yı araştırabilirsin , hocalara çok uygun fiyatlarla özel muayene olabiliyorsun . Benim ailem istanbulda olduğu için gidiş gelişlerim sıkıntı olmuyor. Muğla da yazları 2-3 ay kadar kalıyoruz bayramda gideceğim. orada iyi bir Kadın Doğum doktoru var mı?
Benimki oldukça iyi. Benim bahsettigim dr Diyarbakır diyarlife hastanesinde Prof. İnstagramdan takip et.

egeninhamsisi

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.090
Benimki oldukça iyi. Benim bahsettigim dr Diyarbakır diyarlife hastanesinde Prof. İnstagramdan takip et.
Bodrum’a yakın mı doktorun? Takip ederim bahsettiğin doktoru . Teşekkür ederm

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-12-2019

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 174 gün kaldı.

Kan hacminizdeki artış ve burun zarlarının şişmesine neden olan östrojen hormonunun etkisiyle burun kanamaları ve burun tıkanıklığı yaşayabilirsiniz. Eğer burun kanaması yaşarsanız burnunuzun iki yanından (kemik dokularının bittiği yerden) bastırmanız kanın durdurulmasında faydalı olacaktır. Başınızı biraz geriye yatırmanızın da faydası olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Glprcltk

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Arkadaslar benimde bir kizim var 7 yasinda ikinci cocugu düsündük iki gebelik gecirdim ama düsük le sonuclandi genetik testi yapildi ve kan pirtilasmasi cikti degerlerim: faktör v g1691a. Mthhfr c677t. Mthfr a1298c. Heterozigot cikti Allah izin verirse bi daha ki gebelikte ne kullanmam lazim bir bilginiz var mi arkadaslar ignemi hapmi

neseli84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
210
Arkadaslar benimde bir kizim var 7 yasinda ikinci cocugu düsündük iki gebelik gecirdim ama düsük le sonuclandi genetik testi yapildi ve kan pirtilasmasi cikti degerlerim: faktör v g1691a. Mthhfr c677t. Mthfr a1298c. Heterozigot cikti Allah izin verirse bi daha ki gebelikte ne kullanmam lazim bir bilginiz var mi arkadaslar ignemi hapmi
Kan sulandirici iğne muhtemelen

Maalayya

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
127
Arkadaşlar merhaba bebeğim 10 haftalıkken kürtaj oldum ilk çocuğumdu kalp atışı durmuştu . E nabızdan bazı sonuçlarıma baktım bi fikri olan var mı bu sonuçlar hakkında

kleopatra41

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
301
Merhaba bugunku kontrolde tup tedavisi ile olan tek yum ikizi 9 haftalik bebeklerimin kalplerinin durdugunu ogrendik.cok uzulduk ilk gebeligimdi.ptezi kurtaj olucam.direk genetige mi gidiliyor yoksa kadin dogumun yonlendirmesimi gerekiyor? Kalbi durdu diycem dr mu yapiyor hangi testler lazim diye?hic bilgim yok.

Yukarı Alt