Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Maalayya

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
126
Arkadaşlar meraba..ben ilk hamile kaldığimda 8haftalik kalbi durdu ve kürtaj oldum sonrasında kan pıhtılaşması olduğunu öğrendim. Mthfr677 homozigot.. ikinci hamileliğimde iğnelerle ilaçlarla çok şükür bebeğime kavuştum şimdi 1bucuk yaşında. Benim merak ettiğim şey acaba bir dahahamile kalırsam aynı şeyleri mı yaşayacağım sürekli kanama olması iğneler haplar falan uğraşmak gerçekten çok zor çok kötü bir süreç ALLAH hepinizin yardımcısı olsun. ... Hiç 2.hamileliğinde sıkıntı yaşamayan var mı
bende düşük yaptım ama doktor pıhtılaşma testi yapmadı

Elamirac7

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
23
7 kez gebelik geçirdim ilk karnım da öldü daha sonra bir sağlıklı kiz daha sonra tekrar öldü genetik yaptirdim kan pihtilasmasi ignesi tedavi dediler tekrar gebelik 6.aya geldim nöral tup defekti sonlandı tekrar gebelik 35 haftaya geldi yer daralması su azalmasi şuan 5 yaşında oglum işitme engelli sensoriel tipi tekrar gebelik kimyasal ve tekrar yine 16 nisanda 8 haftalik kese iyi bebek küçük kalp atisi durmuş ben ne yapmalıyım neden her şeyi düzenli yapmama rağmen bunları yaşadım oğlum için 1 evlâdım daha olsa yeter hasimato hastasiyim bu arada hangi bölüm iyi bakar bana ne yapayim

Maalayya

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
126
7 kez gebelik geçirdim ilk karnım da öldü daha sonra bir sağlıklı kiz daha sonra tekrar öldü genetik yaptirdim kan pihtilasmasi ignesi tedavi dediler tekrar gebelik 6.aya geldim nöral tup defekti sonlandı tekrar gebelik 35 haftaya geldi yer daralması su azalmasi şuan 5 yaşında oglum işitme engelli sensoriel tipi tekrar gebelik kimyasal ve tekrar yine 16 nisanda 8 haftalik kese iyi bebek küçük kalp atisi durmuş ben ne yapmalıyım neden her şeyi düzenli yapmama rağmen bunları yaşadım oğlum için 1 evlâdım daha olsa yeter hasimato hastasiyim bu arada hangi bölüm iyi bakar bana ne yapayim
Allah sabır versin çok zor yaa 😞 rabbim bi daha yaşatmasın tez zamanda sağlıklı gebelik nasip etsin

Elamirac7

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
23
7 kez gebelik geçirdim ilk karnım da öldü daha sonra bir sağlıklı kiz daha sonra tekrar öldü genetik yaptirdim kan pihtilasmasi ignesi tedavi dediler tekrar gebelik 6.aya geldim nöral tup defekti sonlandı tekrar gebelik 35 haftaya geldi yer daralması su azalmasi şuan 5 yaşında oglum işitme engelli sensoriel tipi tekrar gebelik kimyasal ve tekrar yine 16 nisanda 8 haftalik kese iyi bebek küçük kalp atisi durmuş ben ne yapmalıyım neden her şeyi düzenli yapmama rağmen bunları yaşadım oğlum için 1 evlâdım daha olsa yeter hasimato hastasiyim bu arada ne yapmalıyım hangi bölüme gideyim

LadyyB

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
152
Nasıl öğrendiniz kan pıhtılaşması olduğunuzu. Devlette isteğe bağlı yapılıyor mu bu test
Ilk düşük olduktan sonra ozeldeki dr şüphelendi bende üniversite hastanesinde tahlil yaptırdım daha önce düşük yaptığınızı söylerseniz yapiyorlar

Zorttoric

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
25
Arkadaşlar meraba..ben ilk hamile kaldığimda 8haftalik kalbi durdu ve kürtaj oldum sonrasında kan pıhtılaşması olduğunu öğrendim. Mthfr677 homozigot.. ikinci hamileliğimde iğnelerle ilaçlarla çok şükür bebeğime kavuştum şimdi 1bucuk yaşında. Benim merak ettiğim şey acaba bir daha hamile kalırsam aynı şeyleri mı yaşayacağım sürekli kanama olması iğneler haplar falan uğraşmak gerçekten çok zor çok kötü bir süreç ALLAH hepinizin yardımcısı olsun. ... Hiç 2.hamileliğinde sıkıntı yaşamayan var mı
her hamilelikte aynı şeyler yaşanacak diye bir şey yok ama eğer pıhtılaşma probleminiz var ise genetik olarak önlem amaçlı kullanmanız gerekir kan sulandırıcı ilaçları.

Zorttoric

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
25
çok çok üzüldüm her duyduğum okuduğumda yeniden acım tazeleniyor sabırlar diliyorum çok zor.. gebelik için soruyorsanız iyi bir perinatolog, kendi rahatsızlığınız için de iç hastalıkları (hematoloji) ve genetik diye düşünüyorum.

Elamirac7

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
23
sagol perinatoloji de su su demedi gitmediğim yer kalmadi ki yönlendiren yok kimse demiyor rahim filmi mi cekelim su bölüm bu bölüm çaresizlik kotu

Yukarı Alt