Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Greenapple01

Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2018
85
47
Merhaba arkadaşlar. Benim 4 kaybım var bu 5. Hamileliğim şükür 13. Haftadaym inşallah sağlıklı devam eder. Ben metioninden fakir diyete dikkat ediyorum biraz. Balık hiç yemiyorum ama bebek küçük kalır mı diye de korkuyorum. Ama zarar verir falan diye yemedim bu kez hiç. Var mı bu diyeti yapan
Merhaba bende metioninden fakir diyet yapıyorum Sinan hocanın hastasıyım balık yemiyorsunuz diye emin olun çok bi kaybınız olmaz ben yeni gebe olduğumu öğrendim zaten bulantıdan Ben et falan görmek istemiyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-01-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 81 gün kaldı.

Her geçen gün bebeğinizi doğuma daha da yaklaştırıyor ve bebeğinizin doğum öncesi gelişiminin tamamlanmasının sonuna getiriyor. Her geçen gün bebeğiniz rahminiz dışında yaşama becerisini geliştiriyor. Rahminiz hamile kalmadan önce yaklaşık 56 gr iken hamileliğinizin sonunda yaklaşık 986 gr. olacak. Bebeğiniz vücut yağı toplayıp depoluyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Suheylasu33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2018
18
4
aah o aileler canım,ah o çevre,insanı strese sokan onlar zaten,sana tavsiyem eşinle konuş,bir süre çeşitli bahanelerle bebek istemediğinizi ağız birliği ederek söyleyin,sana bu konuda destek olmalı ki,şunu unutma,sen kendinde problem arıyorsun ama belki eşinde sorun var,farketmez ki,sende yada onda,her şey Allahtan,yıllarca kadınlar bebeğim olmuyor diye çırpınır,sonunda tüp bebek için giderler,adamdadır bütün sorun,emin ol üzerinden bu stres kalktığında olur Allahın izniyle
Haklısın çok teşekkür ederim biraz olsun içime su serptin hiç biriyle goruşmuyorum zaten şuan kafam oyle rahat ki sorma . Ne zaman konussam hemen arkamdan konusmaya baslıyorlar tamam bende ınsanım elbette ki hatalarım oluyordur ama iyi şeylerde bile bir insanın arkasından kotu konuşulmaz ki nefret ettim hepsinden böyle çok çok daha iyiyim en sonuncu sebep zaten arkamdan tup bebek yaptırıyorlar herhalde yalanını atmaları oldu son raddeydi bu da

Ozgur06

Ve ancak Rabbinden ümit et,hep O'na doğrul...
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
1.867
6.086
Haklısın çok teşekkür ederim biraz olsun içime su serptin hiç biriyle goruşmuyorum zaten şuan kafam oyle rahat ki sorma . Ne zaman konussam hemen arkamdan konusmaya baslıyorlar tamam bende ınsanım elbette ki hatalarım oluyordur ama iyi şeylerde bile bir insanın arkasından kotu konuşulmaz ki nefret ettim hepsinden böyle çok çok daha iyiyim en sonuncu sebep zaten arkamdan tup bebek yaptırıyorlar herhalde yalanını atmaları oldu son raddeydi bu da
Yazik ki her seyin Allahtan geldiginin farkinda değiller demek, gorusmemekle çok iyi yapıyorsun, emin ol uzerinden stres kalktiginda ve hic ummadigin bir anda oluverir, yeter ki tedbirini al, kontrollerini yaptir, gerisini Allaha bırak canim

2ileri1geri

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2013
1.390
258
Homosistein de 8,07 çıkmış normal sanırım mthfr677 hetero ve pai 4g5g var 3 kayıp yaşadım yeni çalışmalara göre bilimsel bi kanıt yok bu değerlerin düşüğe neden olması ile ilgili. Ameliyat da oldum perde alındı sözde bir daha düşük olmayacaktı 😢

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-06-2020

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 233 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el plakları görünmeye başlayacak. Her bir el plağı elleri ve parmakları oluşturacak dokuları içermektedir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 7-9 mm. Bebeğinizin plasenta gelişimi başlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Ozgur06

Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
1.867
6.086
Homosistein de 8,07 çıkmış normal sanırım mthfr677 hetero ve pai 4g5g var 3 kayıp yaşadım yeni çalışmalara göre bilimsel bi kanıt yok bu değerlerin düşüğe neden olması ile ilgili. Ameliyat da oldum perde alındı sözde bir daha düşük olmayacaktı 😢
yinede kan sulandırıcı verebilirler sana,3 kayıp az değil,tedbir amaçlı veren doktorlar oluyor

2ileri1geri

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2013
1.390
258
yinede kan sulandırıcı verebilirler sana,3 kayıp az değil,tedbir amaçlı veren doktorlar oluyor
Bu sefer verirler evet ama ameliyat eden dr tedbir amaclı diye bişi olmaz bilimsel değil diyor 😢 bir de embriyo çıksa genetikten

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el plakları görünmeye başlayacak. Her bir el plağı elleri ve parmakları oluşturacak dokuları içermektedir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 7-9 mm. Bebeğinizin plasenta gelişimi başlar.

Ozgur06

Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
1.867
6.086
Bu sefer verirler evet ama ameliyat eden dr tedbir amaclı diye bişi olmaz bilimsel değil diyor 😢 bir de embriyo çıksa genetikten
Allah bilir,burda okudum,birkaç düşükten sonra tedbir amaçlı verilip gebelik tamamlayanları,üzülme lütfen,Allah büyük,unutturacak inşAllah bize bunları,ne kadar oldu genetiğe göndereli

2ileri1geri

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2013
1.390
258
Allah bilir,burda okudum,birkaç düşükten sonra tedbir amaçlı verilip gebelik tamamlayanları,üzülme lütfen,Allah büyük,unutturacak inşAllah bize bunları,ne kadar oldu genetiğe göndereli
Yarın bir ay olacak çıkar sanırım.

Yukarı Alt