Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

SYboyraz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Yazik ki her seyin Allahtan geldiginin farkinda değiller demek, gorusmemekle çok iyi yapıyorsun, emin ol uzerinden stres kalktiginda ve hic ummadigin bir anda oluverir, yeter ki tedbirini al, kontrollerini yaptir, gerisini Allaha bırak canim
Çok çok haklısın çok teşekkür ederim ilaç gibi geldi vallahi sözlerin dikkate alacağım şuan çok çokta huzurluyum gerçekten Allah razı olsun bu platforma iyiki kayıt olmuşum yıllarca hep birşeyler araştırırken denk geliyordum ama kayıt olmak nasip olmamıştı. Tekrar teşekkürler 🙏

Ozgur06

Ve ancak Rabbinden ümit et,hep O'na doğrul...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.053
Çok çok haklısın çok teşekkür ederim ilaç gibi geldi vallahi sözlerin dikkate alacağım şuan çok çokta huzurluyum gerçekten Allah razı olsun bu platforma iyiki kayıt olmuşum yıllarca hep birşeyler araştırırken denk geliyordum ama kayıt olmak nasip olmamıştı. Tekrar teşekkürler 🙏
Rica ederim, dualarım hepimiz için :dua:

Rukayye45

OL DE OLSUN YA RABB <3 <3 <3 <3
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.218
MERHABALAR HERKESE HAYIRLI RAMAZANLAR :)))) BENDE KAN PIHTILAŞMA BOZUKLUĞU VAR, HAMİLE KALMADAN ÖNCE CORASPİN YADA NORMAL ASPİRİN KULLANMALI MIYIM? 6 GENE BAKILMIŞ 3'Ü HETEROZİGOT ÇIKMIŞ. BU KONUDA BİLGİSİ OLANLAR BANA YARDIMCI OLABİLİR Mİ?????
ŞİMDİDEN
TEŞEKKÜRLER :KK60:

Zorttoric

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
40
MERHABALAR HERKESE HAYIRLI RAMAZANLAR :)))) BENDE KAN PIHTILAŞMA BOZUKLUĞU VAR, HAMİLE KALMADAN ÖNCE CORASPİN YADA NORMAL ASPİRİN KULLANMALI MIYIM? 6 GENE BAKILMIŞ 3'Ü HETEROZİGOT ÇIKMIŞ. BU KONUDA BİLGİSİ OLANLAR BANA YARDIMCI OLABİLİR Mİ?????
ŞİMDİDEN
TEŞEKKÜRLER :KK60:
takibinizi yapan doktor karar verse daha iyi olur genellikle hamile kalır kalmaz tedaviye başlanıyor ama doktor gerek görürse öncesinde de başlanabilir. En doğru kararı doktorunuz verecektir. Faydasının da zararı olabiliyor sonuçta ilaçların.

begonvil1985

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
67
Merhabalar, bende iki kimyasal gebelik geçirdim. Bir sonraki hamileliğimde kan sulandırıcı iğne kullanacağımı doktorumla konuştuk. Kan pıhtılaşması olup bebeklerini sağlıkla kucaklarına alan annelere sormak istiyorum, beslenme düzeninizde bir değişiklik yaptınız mı? İnternette İbrahim Saraçoğlunun kan pıhtılaşmasına karşı limonlu su tavsiye ettiğine rastladım. Deneyeniniz oldu mu?

Rukayye45

OL DE OLSUN YA RABB <3 <3 <3 <3
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.218
Merhabalar, bende iki kimyasal gebelik geçirdim. Bir sonraki hamileliğimde kan sulandırıcı iğne kullanacağımı doktorumla konuştuk. Kan pıhtılaşması olup bebeklerini sağlıkla kucaklarına alan annelere sormak istiyorum, beslenme düzeninizde bir değişiklik yaptınız mı? İnternette İbrahim Saraçoğlunun kan pıhtılaşmasına karşı limonlu su tavsiye ettiğine rastladım. Deneyeniniz oldu mu?
limonlu suyun kesin bilinen bir etkisi yoktur. dün bir arkadaş anlattı hiç faydasını görmemiş zaman kaybı dedi. dr hamile kalmadan önce de sulandırıcı aspirin kullan demediyse sen hamile kalmayı bekle, ilaçlar daha etkili. bende de pıhtılaşma var

Yukarı Alt