Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

2ileri1geri

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2013
1.435
304

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-06-2020

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 139 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde, bebeğinizin bacağı nihai vücut oranına ulaşmış olacak. Bebeğinizi çevreleyen amniyotik sıvı her üç saatte bir sisteminiz tarafından tamamen değişiyor. Bol sıvı içmeniz bu değişime destek olacak ve dokularınızın daha işlevsel çalışmasına yardımcı olacaktır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 16 cm.den fazla ve ağırlığı yaklaşık olarak 300-350 gr. arasında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Suheylasu33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2018
18
4
Yazik ki her seyin Allahtan geldiginin farkinda değiller demek, gorusmemekle çok iyi yapıyorsun, emin ol uzerinden stres kalktiginda ve hic ummadigin bir anda oluverir, yeter ki tedbirini al, kontrollerini yaptir, gerisini Allaha bırak canim
Çok çok haklısın çok teşekkür ederim ilaç gibi geldi vallahi sözlerin dikkate alacağım şuan çok çokta huzurluyum gerçekten Allah razı olsun bu platforma iyiki kayıt olmuşum yıllarca hep birşeyler araştırırken denk geliyordum ama kayıt olmak nasip olmamıştı. Tekrar teşekkürler 🙏

Ozgur06

Ve ancak Rabbinden ümit et,hep O'na doğrul...
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
1.884
6.161
Çok çok haklısın çok teşekkür ederim ilaç gibi geldi vallahi sözlerin dikkate alacağım şuan çok çokta huzurluyum gerçekten Allah razı olsun bu platforma iyiki kayıt olmuşum yıllarca hep birşeyler araştırırken denk geliyordum ama kayıt olmak nasip olmamıştı. Tekrar teşekkürler 🙏
Rica ederim, dualarım hepimiz için :dua:

Amine45

CENNETTEKİ MELEĞİM,TEZ ZAMANDA YİNE OLACAK.AMİN...
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Mart 2015
1.294
1.386
MERHABALAR HERKESE HAYIRLI RAMAZANLAR :)))) BENDE KAN PIHTILAŞMA BOZUKLUĞU VAR, HAMİLE KALMADAN ÖNCE CORASPİN YADA NORMAL ASPİRİN KULLANMALI MIYIM? 6 GENE BAKILMIŞ 3'Ü HETEROZİGOT ÇIKMIŞ. BU KONUDA BİLGİSİ OLANLAR BANA YARDIMCI OLABİLİR Mİ?????
ŞİMDİDEN
TEŞEKKÜRLER :KK60:

Zorttoric

Pandora'nın Kutusu
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2018
161
139
MERHABALAR HERKESE HAYIRLI RAMAZANLAR :)))) BENDE KAN PIHTILAŞMA BOZUKLUĞU VAR, HAMİLE KALMADAN ÖNCE CORASPİN YADA NORMAL ASPİRİN KULLANMALI MIYIM? 6 GENE BAKILMIŞ 3'Ü HETEROZİGOT ÇIKMIŞ. BU KONUDA BİLGİSİ OLANLAR BANA YARDIMCI OLABİLİR Mİ?????
ŞİMDİDEN
TEŞEKKÜRLER :KK60:
takibinizi yapan doktor karar verse daha iyi olur genellikle hamile kalır kalmaz tedaviye başlanıyor ama doktor gerek görürse öncesinde de başlanabilir. En doğru kararı doktorunuz verecektir. Faydasının da zararı olabiliyor sonuçta ilaçların.

begonvil1985

Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2019
615
777
Merhabalar, bende iki kimyasal gebelik geçirdim. Bir sonraki hamileliğimde kan sulandırıcı iğne kullanacağımı doktorumla konuştuk. Kan pıhtılaşması olup bebeklerini sağlıkla kucaklarına alan annelere sormak istiyorum, beslenme düzeninizde bir değişiklik yaptınız mı? İnternette İbrahim Saraçoğlunun kan pıhtılaşmasına karşı limonlu su tavsiye ettiğine rastladım. Deneyeniniz oldu mu?

Amine45

CENNETTEKİ MELEĞİM,TEZ ZAMANDA YİNE OLACAK.AMİN...
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Mart 2015
1.294
1.386
Merhabalar, bende iki kimyasal gebelik geçirdim. Bir sonraki hamileliğimde kan sulandırıcı iğne kullanacağımı doktorumla konuştuk. Kan pıhtılaşması olup bebeklerini sağlıkla kucaklarına alan annelere sormak istiyorum, beslenme düzeninizde bir değişiklik yaptınız mı? İnternette İbrahim Saraçoğlunun kan pıhtılaşmasına karşı limonlu su tavsiye ettiğine rastladım. Deneyeniniz oldu mu?
limonlu suyun kesin bilinen bir etkisi yoktur. dün bir arkadaş anlattı hiç faydasını görmemiş zaman kaybı dedi. dr hamile kalmadan önce de sulandırıcı aspirin kullan demediyse sen hamile kalmayı bekle, ilaçlar daha etkili. bende de pıhtılaşma var

Yukarı Alt