Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Amine45

CENNETTEKİ MELEĞİM,TEZ ZAMANDA YİNE OLACAK.AMİN...
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Mart 2015
1.294
1.386
Merhabalar, bende iki kimyasal gebelik geçirdim. Bir sonraki hamileliğimde kan sulandırıcı iğne kullanacağımı doktorumla konuştuk. Kan pıhtılaşması olup bebeklerini sağlıkla kucaklarına alan annelere sormak istiyorum, beslenme düzeninizde bir değişiklik yaptınız mı? İnternette İbrahim Saraçoğlunun kan pıhtılaşmasına karşı limonlu su tavsiye ettiğine rastladım. Deneyeniniz oldu mu?
HETEROZİGOT MU HOMOZİGOT MU OLDUĞU DA ÖNEMLİYMİŞ, VE HANGİ GENLERDE PIHTILAŞMA OLDUĞU DA ÖNEMLİYMİŞ

sblsbl06

ilkim.. biran önce gel ♡
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2009
471
450
Selam kizlar benimde 7 haftalikken kalbi durdu genetikte birşey cikmadi trombofili panel testi yaptir dedi yaptirdim

Eklentiler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-05-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 119 gün kaldı.

Seks hayatınız etkilenebilir. Baba bebeğinize veya size zarar verme korkusuna kapılabilir. Hamilelik boyunca daha fazla seks arzusu veya cinsel dürtü düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Seks, sevgi dolu bir ilişkinin parçası olduğundan dolayı hamilelik sırasında seks teşvik edilmelidir. Tabiki komplikasyonlar, vajinal kanama ve sıvı kayıpları gibi durumlarda, ayrıca ikiz veya çoğul gebelik durumlarında seksden kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Tol1200

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2018
68
20
Herkese hayırlı günler hikayem 2 düşüğüm oldu yapılan tahliller de Pai 4/G homozigot mthfr her iki gende heterizigot çıktı 3 . gebeliğimde caraspirin kan sulandırıcı iğne demir hapı omega 3 kullandım her hafta tedirginlikle doktora koştum doktor gelme demesede gittim gebeliğin son haftalarında gebelik şekeri tansiyonla uğraştım bugün allahın izniyle çocuğumu kucağıma aldım yazmamın nedeni kimse umudunu kaybetmesin allaha tevekkül etsin ilaçlarını düzenli kullansın gerisini rabbime bıraksın

2ileri1geri

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2013
1.435
304
Herkese hayırlı günler hikayem 2 düşüğüm oldu yapılan tahliller de Pai 4/G homozigot mthfr her iki gende heterizigot çıktı 3 . gebeliğimde caraspirin kan sulandırıcı iğne demir hapı omega 3 kullandım her hafta tedirginlikle doktora koştum doktor gelme demesede gittim gebeliğin son haftalarında gebelik şekeri tansiyonla uğraştım bugün allahın izniyle çocuğumu kucağıma aldım yazmamın nedeni kimse umudunu kaybetmesin allaha tevekkül etsin ilaçlarını düzenli kullansın gerisini rabbime bıraksın
Düşükleriniz kendiliğinden mi oldu kürtajla mı alındı bir de kaçıncı haftalarda oldu acaba

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-06-2020

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 141 gün kaldı.

Bebeğinizin saçları artık yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Bir ay içinde belki bebeğinizin saçları 1 cm den uzun olacaktır. Uyurken solunuza doğru yatarken bacaklarınızın arasına bir yastık almanız bacaklarınızı paralel tutmanıza ve böylece daha rahat uyumanıza yardımcı olacaktır. Eğer annede hemoroid görülürse buz torbaları veya ilgili merhemler yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Zorttoric

Pandora'nın Kutusu
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2018
161
139
Merhaba bende 7 aylık ölü doğum ve bir kürtaj oldum daha sonra cleksan kullanarak çok şükür çocuk sahibi oldum
Bize umut oldunuz darısı başımıza inşallah uzun ömürlü olsun yavrularınız 🤗

sblsbl06

ilkim.. biran önce gel ♡
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2009
471
450
Gebelik öncesi mi kullanmaya başladiniz sonra mi bana doktorum gebelik oldugu zaman dedi ama bazilari oncesinden corasprini kullanmaya basliyor

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-05-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 119 gün kaldı.

Seks hayatınız etkilenebilir. Baba bebeğinize veya size zarar verme korkusuna kapılabilir. Hamilelik boyunca daha fazla seks arzusu veya cinsel dürtü düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Seks, sevgi dolu bir ilişkinin parçası olduğundan dolayı hamilelik sırasında seks teşvik edilmelidir. Tabiki komplikasyonlar, vajinal kanama ve sıvı kayıpları gibi durumlarda, ayrıca ikiz veya çoğul gebelik durumlarında seksden kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Zorttoric

Pandora'nın Kutusu
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2018
161
139
Gebelik öncesi mi kullanmaya başladiniz sonra mi bana doktorum gebelik oldugu zaman dedi ama bazilari oncesinden corasprini kullanmaya basliyor
Bana da hamile kalir kalmaz baslicaz demisti herkesin fark ediyordur kendi durumuna gore tedavisi sanirim

Yukarı Alt