Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

sblsbl06

ilkim.. biran önce gel ♡
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2009
482
454
Selam kizlar galiba bende hamileyim adet gunum 28 gunu şaşmaz ama 3 gun gecti memleketteyim şuan doktor hamile oldgnu ogrenince gel igneye baslayacas demisti 1 hfta snra gitsem gec kalmiş olmam demi şuan köydeyim bnde faktor 5 heterozigotum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-05-2020

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 88 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları kısmen ayrıldı ve açılmaya başladı. Bebeğiniz 3. trimesterda sizin sesinizi tanıyabilcektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Zorttoric

Pandora'nın Kutusu
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2018
161
139
Çok üzüldüm, geçmiş olsun. Size sebep ne söylediler? Daha öncesinde bir sorun var mıydı? Sonuçlara göre pıhtılaşma var görünüyor, Factor 5 pıhtılaşma ile ilgili bir gen. Benim o homozigot. Yalnız ben ilk çocuğumda hiç ilaç kullanmadım, vitaminler dışında.
Kordon dolanmasiydi ama gelisme geriligi vardi zaten sebep buymus sonradan ogrendik.

Zorttoric

Pandora'nın Kutusu
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2018
161
139
Selam kizlar galiba bende hamileyim adet gunum 28 gunu şaşmaz ama 3 gun gecti memleketteyim şuan doktor hamile oldgnu ogrenince gel igneye baslayacas demisti 1 hfta snra gitsem gec kalmiş olmam demi şuan köydeyim bnde faktor 5 heterozigotum
Hayirlisi olsun 🤗🤗 ulasabilirsen doktoruna danis istersen

Zorttoric

Pandora'nın Kutusu
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2018
161
139
Bende yarin ilk kez yapacagim igneyi. Heyecandan sormadim da nasil yapilacagini ilk kez icin saglik ocagina mi gitsem ?

sblsbl06

ilkim.. biran önce gel ♡
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2009
482
454
Bende yarin ilk kez yapacagim igneyi. Heyecandan sormadim da nasil yapilacagini ilk kez icin saglik ocagina mi gitsem ?
Sen nezmn gttin doktora şuan kacinci gunundesin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-05-2020

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 88 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları kısmen ayrıldı ve açılmaya başladı. Bebeğiniz 3. trimesterda sizin sesinizi tanıyabilcektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

2kedi_1deli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2013
3.416
2.984
Gobek deliginizin 3 4 parmak yanina yapiyorsunuz.. asagi yukari fark etmiyor yagli olan kisimlara 3 4 parmak yakinlarina.. iki parmaginizla yapicaginiz yeri tutun tumsek gibi olsun igneyi ok saplar gibi saplayin hizlica ilaci enjekte edin enjekte ederken tuttugunuz yeri birakin ama sadece igneyi sokarken tutmaniz yeter. Igneyi cekin bir sure bastirin

labellevie

İlkbahar çiçekleri
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2010
3.302
2.961
Bence sağlık ocağına ya da devlet hastanesi yakınsa acilde enjeksiyon bölümü var direk oraya gidip yaptırabiliyorsun. Hemşireler öğretiyor da nasıl yapılacağını.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-03-2020

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 32 gün kaldı.

Bu ay enerji seviyenizde dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Yorgunluk birçok hamile kadın tarafından yaşanır. Fakat bu ay, yorgunluğunuza alternatif olarak ara ara ekstra enerji dönemleri yaşayabilirsiniz. Bu enerji patlamalarını, kesinlikle yapmanız gereken işlerde ve doğuma ve doğum sonrasına hazırlık için kullanınız.Bu sıralar hastanede kullanılmak üzere doğum çantası hazırlayabilirsiniz. Doğuma giderken hastane çantanızda neler olmalı sitemizden kontrol edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Zorttoric

Pandora'nın Kutusu
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2018
161
139
Sen nezmn gttin doktora şuan kacinci gunundesin
ben ctesi öğrenmiştim o gün adet günümdü acilde test yaptırdım, salı günü de doktora gittim bugün başlıcam kullanmaya. ya ben artık şunu öğrendim kayıptan sonra eğer varsa ömrü o bir şekilde hayata tutunuyor zaten. tabii ki önlemlerimizi alıcaz ama ben artık kadere ve şansa bağlıyorum her şeyi.

Yukarı Alt