Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

brkycn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2013
1.210
798
Kimyasallarin pihtilasmayla ilgilisi var mi ? Sordum ama hic alakasi yok dedi. Hamile kalmadan kullanmana gerek yok dedi kan sulandirici. Baska bi gorus alsam mi.
Geçmiş olsun canım kimyasaldan sonraki ay gebelik oluyor diyorlar inşallah olur seninde
Benim doktorumda kese görülünce başlarız iğneye dedi . Kimyasal gebelikte beta değeriniz çok mu düşüktü kaçtı ?

Zorttoric

Pandora'nın Kutusu
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2018
149
134
Geçmiş olsun canım kimyasaldan sonraki ay gebelik oluyor diyorlar inşallah olur seninde
Benim doktorumda kese görülünce başlarız iğneye dedi . Kimyasal gebelikte beta değeriniz çok mu düşüktü kaçtı ?
Ilk ogrendigimde 79 sora 130 bugun 44 oldu

Zorttoric

Pandora'nın Kutusu
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2018
149
134
Aksamlari coraspin iciyorum acaba sabahlarida mi icsem simdilik
Daha önce hamilelik geçirdin mi yani tedavi düzenin belli mi hamileyken ? Doktora gidene kadar iğneni ilacını neyse içmeye başla diyecektim. Bu ara kan verdin mi kanıtlandı mı yani hamilelik ?

sblsbl06

Guru
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2009
99
22
Daha önce hamilelik geçirdin mi yani tedavi düzenin belli mi hamileyken ? Doktora gidene kadar iğneni ilacını neyse içmeye başla diyecektim. Bu ara kan verdin mi kanıtlandı mı yani hamilelik ?
Ilk hamileligimde 7 haftalikken kalp atisi yoktu kanama fln olmadi kalp atisini duymaya giderken ölmüş oldugunu ogrendim :KK43: snra pihti olayini test sonucu ogrendim coraspinle folbiol ic snra ogrennce igneye bslayacas dedi ama gec kalmak istemiorm korkuorm yine durursa die adet gunum şaşmaz 3 gun gecti arti gogus uclarim acio şuan koydeyim telefn zor cekiyo aksamlari coraspin iciorum

2kedi_1deli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2013
1.172
547
Aksamlari coraspin iciyorum acaba sabahlarida mi icsem simdilik

Hayir kesinlikle icmeyin.. fazla gelir sonra...

Suan esimin calistigi hastanede iki kadin dogumcu ile oturduk sohbet ediyoruz ikisde tup bebek yapiyor ayni zamanda bu pihtilasma hikayesinden bahsediyoruz heterozigotlara kan sulandirici kullandirmak katliam hastalarima kesinlikle yazmiyorum diyorlar. Homozigozlara bile yazmiyorum genelde belki sadece 1 ini diyorlar.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-01-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 108 gün kaldı.

Bebeğinizin el ve ayak tırnakları yavaş yavaş uzuyor. Bebeğinizin başı ile poposu arasındaki mesafe 20 cm'den daha uzun. Bu noktada doğan bebeklerin yarıdan fazlasının yaşama şansı var.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Zorttoric

Pandora'nın Kutusu
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2018
149
134
Hayir kesinlikle icmeyin.. fazla gelir sonra...

Suan esimin calistigi hastanede iki kadin dogumcu ile oturduk sohbet ediyoruz ikisde tup bebek yapiyor ayni zamanda bu pihtilasma hikayesinden bahsediyoruz heterozigotlara kan sulandirici kullandirmak katliam hastalarima kesinlikle yazmiyorum diyorlar. Homozigozlara bile yazmiyorum genelde belki sadece 1 ini diyorlar.
O kadar cok farkli tedavi yontemi var ki insanlara kafayi yedirecekler gercekten artik. Kime neye inanacagimizi sasirdik.

neseli84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2016
325
220
Dün şeker yüklemesine gittim universite hastanesine . Konu döndü dolaştı kan sulandiriciya geldi. 0.6 lik kullanıyorum dedim neden o kadar yüksek dedi. Ben olsam keserim dedi. O sadece anneyi korur sende pıhtılaşma hikayesi yok gereksiz kullanıyorsun bari 0.4 kullan filan dedi.öyle işte yine kafa karışıklığı yine sıkıntı...

Yukarı Alt