Kan Sulandırıcı İğne Arıyorum

DefneLilya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2020
5
4
40
Oksapar 6000, Clexane 6000 ya da Enox 6000 lik kan sulandırıcı iğne arıyorum. 4000 lik leri de olabilir. Şu an hiçbir yerde bulunmuyor. Elinde fazladan kalmış olan varsa x ya da x maili ile iletişime geçebilirse çok çok sevinirim. Acil ihtiyacım var.

Son düzenleme:

Minikkadin_19

Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2019
574
579
34
Valla allah yardımcımız olsun bende bulamıyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-01-2021

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 38 gün kaldı.

Bebek hemen hemen her zaman annenin pelvisi içine baş aşşa pozisyonda yerleşir. Bunun sebebi başın vücudun en ağır kısmı olması ve rahmin üst tarafına nazaran alt çevresine daha iyi yerleşebilmesi ile alakalıdır. Doktorunuz her kontrolde rahim boynundaki genişleme ve açılma işaretlerini izleyecektir. Son ayda, aktif bir doğum veya dikkate değer kasılmalar olmadıkça 1-2 cm lik açılmalar alışıldık bir durum değildir. Bebeğinizdeki geçici tüyler artık yok olmaya yüz tuttu.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Carpediemssss

Sabır acıdır,meyvesi tatlıdır...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2020
1.683
1.101
Ben de bulamıyorum ya😔

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-02-2021

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 72 gün kaldı.

Miyelinleşme işlemi sinir hücreleri iletimini hızlandırmaya başladı. Miyelinleşme, sinir hücreleri arasındaki mesajlaşmanın kesintiye uğramaması için sinir hücrelerini hızlandıran ve yalıtımını sağlayan yağlı bir kimyasal madde olan miyelinin sinir hücrelerini kaplamasıdır. Kısaca sinirleri kaplayan ve yağlı bir madde olan miyelin, sinir hücrelerindeki iletimi, hızlı, kolay ve daha verimli hale getirir. Hazımsızlık nedeniyle oluşan baskıyı azaltmak için pozisyon değiştirmeyi ve yatmadan önce yemek yememeği deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Minikkadin_19

Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2019
574
579
34
Deliricem ya bu nasıl birşey

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-01-2021

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 38 gün kaldı.

Bebek hemen hemen her zaman annenin pelvisi içine baş aşşa pozisyonda yerleşir. Bunun sebebi başın vücudun en ağır kısmı olması ve rahmin üst tarafına nazaran alt çevresine daha iyi yerleşebilmesi ile alakalıdır. Doktorunuz her kontrolde rahim boynundaki genişleme ve açılma işaretlerini izleyecektir. Son ayda, aktif bir doğum veya dikkate değer kasılmalar olmadıkça 1-2 cm lik açılmalar alışıldık bir durum değildir. Bebeğinizdeki geçici tüyler artık yok olmaya yüz tuttu.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

UmNes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2012
227
115
Oksapar 6000, Clexane 6000 ya da Enox 6000 lik kan sulandırıcı iğne arıyorum. 4000 lik leri de olabilir. Şu an hiçbir yerde bulunmuyor. Elinde fazladan kalmış olan varsa 0537 606 85 90 ya da zeyneparslan3005@gmail.com maili ile iletişime geçebilirse çok çok sevinirim. Acil ihtiyacım var.
bnde oksapar 4000 ucdane kalmıs gecensene 16 hazıranda dogumypmısdım bır senedr duruyor

saribaykus

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2017
1.512
1.083
28
Oksapar 6000, Clexane 6000 ya da Enox 6000 lik kan sulandırıcı iğne arıyorum. 4000 lik leri de olabilir. Şu an hiçbir yerde bulunmuyor. Elinde fazladan kalmış olan varsa 0537 606 85 90 ya da zeyneparslan3005@gmail.com maili ile iletişime geçebilirse çok çok sevinirim. Acil ihtiyacım var.
Mesaj atılmıyor size WhatsApp üzerinden

DefneLilya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2020
5
4
40

Mgt

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2020
127
42
34
Doktorlar iğne yerine başka bişey vermiyor mu ? Bende oksapar kullanıyorum , bı kaç günlük ignem var , doktora yarın gidicem , illaki başka bi ilaç verir diye düşünüyorum

cyd86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2010
10.154
6.417
Ben de oksapar ve Enox kullanıyorum. Bu iki iğneyi bulmak artık çok zor olduğu için doktorum bana Hibor yazdı. Doktorunuza danisarak Hibor alabilirsiniz o kolay bulunuyor.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-12-2020

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 7 gün kaldı.

Bebeğinizin derisinin rengi, kırmızımsı ve pembemsi tondan, beyaz ve mavimsi pembe tonuna doğru değişmeye başladı. (bebeğinizin cildi koyu tonlarda olcak olsa bile) Bebeğinizin cildinin rengindeki değişikliğin sebebi cildinin altında depolanan yağın kalınlığının artmasıdır. İshal, bulantı ve hazımsızlık doğum işaretleri olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)