Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Glcn_sanli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2015
17
4
Hayırlı olsun canm bizimkide planlı Bi şey degildi bayagı sürpriz oldu bize de

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-05-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 223 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün sonunda bebeğinizin diz ve ayak bileklerin yerleşeceği noktalar şekillenmiş olacak. Önümüzdeki hafta civarında bebeğinizin gonadları (eşey bezleri) leğen kemiği içinde oluşcak ve bebeğinizin cinsiyetine göre testis veya yumurtalık olacaktır. Bebeğinizin göz kapakları şekillenmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Bir mucize olsun

Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2017
254
43
Merhaba arkadaslar 2 gun once beta hcg 10.39 cikti bu gun tekrar gitim hastaneye 3.40 cikti doktor tutunamamis dedi belki yanlistir diye 1 saat sonra baska hastaneye gitim bu sefer 4.9 cikti sizce tekrarmi yukseliyor bu durumu yasamis biri varmi daha once
Canım merhaba kusura bakma hatırlatmak istemezdim ama degerin tekran arttı mı tüp bebek yaptırdım değerim düşüşe geçti Dr yine de ilaçlara devam tekrarlicaz yanlış olabilir dedi o yüzden soruyorum

Melodiaa

I haven't been everywhere, but it's on my list. 🌍
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2016
1.096
793
Arkadaşlar adetime 9 gün kala yapılan kan testi sonucuma bakar mısınız ben anlamadım.. Antibiyotik tedavisine başlamadan önce kontrol amaçlı bakıldı
Regl tarihine daha çok varmış. Daha yeni döllenmiş olabilir ben hep 0.1 rakamına alışığım Bence başlamayın tedaviye 1 hafta bekleyin

Ed Nr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2019
53
67
Merhaba arkadaşlar SAT 19 agustos. Bugün beta hcg yaptırdım değerim ekte. 1 dış gebelik 1 kimyasal geçirdim. Sizce değer düşük mü.? 🤲🏽

Merhabalar

Gayet normal bthgc niz ama her 2 günde bir bakmak gerekiyor yükselişi normal mi diye.

Dün yaptırdıysanız yarın tekrar yapın ve en az %60 yükselmiş olması gerekiyor daha çok yükselirse daha iyi ama en az %60 dediğim gibi.

Yukarı Alt