Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Bir mucize olsun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2017
292
52
Merhaba arkadaslar 2 gun once beta hcg 10.39 cikti bu gun tekrar gitim hastaneye 3.40 cikti doktor tutunamamis dedi belki yanlistir diye 1 saat sonra baska hastaneye gitim bu sefer 4.9 cikti sizce tekrarmi yukseliyor bu durumu yasamis biri varmi daha once
Canım merhaba kusura bakma hatırlatmak istemezdim ama degerin tekran arttı mı tüp bebek yaptırdım değerim düşüşe geçti Dr yine de ilaçlara devam tekrarlicaz yanlış olabilir dedi o yüzden soruyorum

chocolateandcoffee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2013
29
12
Arkadaşlar adetime 9 gün kala yapılan kan testi sonucuma bakar mısınız ben anlamadım.. Antibiyotik tedavisine başlamadan önce kontrol amaçlı bakıldı

Eklentiler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-09-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 123 gün kaldı.

Bebeğinizin elleri ve bacakları tarafından yapılan hareketleri rahatca hissedebilirsiniz. Bu ilk hareketlere çabuklaşma denir. Ultrason görüntülemesi hariç, hamile annelerin bebekleri ile direk iletişim kurdukları ilk etkileşimleri budur. Bu günlerde babalar da bebeğin hareketlerini gözlemleyebilir ve hissedebilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

chocolateandcoffee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2013
29
12

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-09-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 123 gün kaldı.

Bebeğinizin elleri ve bacakları tarafından yapılan hareketleri rahatca hissedebilirsiniz. Bu ilk hareketlere çabuklaşma denir. Ultrason görüntülemesi hariç, hamile annelerin bebekleri ile direk iletişim kurdukları ilk etkileşimleri budur. Bu günlerde babalar da bebeğin hareketlerini gözlemleyebilir ve hissedebilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Melodiaa

be light, just be light.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2016
3.532
5.270
Arkadaşlar adetime 9 gün kala yapılan kan testi sonucuma bakar mısınız ben anlamadım.. Antibiyotik tedavisine başlamadan önce kontrol amaçlı bakıldı
Regl tarihine daha çok varmış. Daha yeni döllenmiş olabilir ben hep 0.1 rakamına alışığım Bence başlamayın tedaviye 1 hafta bekleyin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-10-2020

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 138 gün kaldı.

Amniyotik sıvı bebeğin hareketi desteklemek için mükemmel bir maddedir. Bebeğiniz amniyotik sıvı içinde takla, bükülme, keskin dönüşler gibi her türlü hareketi yapabilir. Amniyotik sıvı bebeğinizin büyümesi ve gelişmesinde çok önemlidir. Amniyotik sıvı bebeğinizin neşeli, sıcak ve temiz kalmasını sağlar. Bebeğinizin cildini koruyon Verniks tabakası hala bebeğinizin cildinde.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Ed Nr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2019
53
68
Merhaba arkadaşlar SAT 19 agustos. Bugün beta hcg yaptırdım değerim ekte. 1 dış gebelik 1 kimyasal geçirdim. Sizce değer düşük mü.? 🤲🏽

Merhabalar

Gayet normal bthgc niz ama her 2 günde bir bakmak gerekiyor yükselişi normal mi diye.

Dün yaptırdıysanız yarın tekrar yapın ve en az %60 yükselmiş olması gerekiyor daha çok yükselirse daha iyi ama en az %60 dediğim gibi.

Melina ilkim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Mart 2019
393
198
Merhabalar

Gayet normal bthgc niz ama her 2 günde bir bakmak gerekiyor yükselişi normal mi diye.

Dün yaptırdıysanız yarın tekrar yapın ve en az %60 yükselmiş olması gerekiyor daha çok yükselirse daha iyi ama en az %60 dediğim gibi.
Çok teşekkür ederim🥰

lithium21

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2019
37
20
İlk sonucum pazartesi 5.18 perşembe 18.19 çıktı sizce hamilemiyim doktor iki gün sonra tekrar dedi nedir adetime 4 gün var

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-11-2020

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 162 gün kaldı.

Bebeğiniz kuvvetlendikçe ve büyüdükçe, hareketlerini hissetmeniz artacaktır. İlk başlarda bebeğinizi karnınızda çırpınan bir kelebek gibi hissedeceksiniz. Eğer başka bir çocuğunuz varsa onu kaldırmak veya taşımak yerine dizinize oturtabilirsiniz. Dünyada doğan bebeklerin %80 i ebeler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Yukarı Alt