kan testı sonucumu aldım

pdozlem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
243
kan belirleyicidir,idrara güvenme ,önce kana geçer sonra idrara, bir dahaki aya inşallahhh nasip olur

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-12-2019

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 167 gün kaldı.

Bu hafta boyunca bebeğinizin hızlı büyümesi devam ediyor. Bebeğinizin ağırlığı hamileliğinizdeki 4. ay boyunca yaklaşık 6 kat arttacak ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 160-170 gr. arasında olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Antalis

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
Arkadaşım zaten hamile değilsin hamile olduğunda iki kırmızı çizgi çıkardı.
Tek kırmızı çizgi hamile olmadığını gösterir

pdozlem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
243
İnş ama 3 idrar testinin de dgru olmama olasılığı var mı dr bana 1 hafta sonra gel olabilri ddi ve adetim 5 gün gecti

kan da bir şey çıkmadıysa idrarda zaten çıkmaz, bazen kanda çıkıyor ama idrarda daha geç çıkıyor ama senin öyle bir durum değil, bir de sanki çift çizgi çıkmış gibi söylüyorsun, aşırı silik, benim birkez 14 güm gecikmişti adetim, varla yok arası silik çizgi görür gibi olmuştum ama hamile değilmişim, o siliğe çok kaptırma kendini,, doktorlar bile idrar testini baz almaz, kanı alır.

Bu hafta boyunca bebeğinizin hızlı büyümesi devam ediyor. Bebeğinizin ağırlığı hamileliğinizdeki 4. ay boyunca yaklaşık 6 kat arttacak ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 160-170 gr. arasında olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

pdozlem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
243
bir de 20 dk geçtikten sonraki görüntü dorğu değildir, prospektüsünde yazmıyor mu, ya anladığım kadarıyla çok istiyorsun hamileliği ama çok kaptırma kendini, şuan herşey aleyhinde gözüküyor, tabi allahtan umut kesilmez ama geç döllenme falan filen olmazsa bu ay, hamile olman çoook düşük ihtimal

elif1996

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
107
kan da bir şey çıkmadıysa idrarda zaten çıkmaz, bazen kanda çıkıyor ama idrarda daha geç çıkıyor ama senin öyle bir durum değil, bir de sanki çift çizgi çıkmış gibi söylüyorsun, aşırı silik, benim birkez 14 güm gecikmişti adetim, varla yok arası silik çizgi görür gibi olmuştum ama hamile değilmişim, o siliğe çok kaptırma kendini,, doktorlar bile idrar testini baz almaz, kanı alır.
evet ama 3 TEST BIRDEN YANI CNM ben ılk defa yapmıorum kı bu testlerı ben hıc bole duruma rastlamadım ama saol yorumun ıcın

elif1996

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
107
Arkadaşım zaten hamile değilsin hamile olduğunda iki kırmızı çizgi çıkardı.
Tek kırmızı çizgi hamile olmadığını gösterir
tek degıl cnm eczacı arkadaslarım ve hereks gruo bunu belkı resımden yanılmıs olabılırsınız ama saolun

elif1996

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
107
bir de 20 dk geçtikten sonraki görüntü dorğu değildir, prospektüsünde yazmıyor mu, ya anladığım kadarıyla çok istiyorsun hamileliği ama çok kaptırma kendini, şuan herşey aleyhinde gözüküyor, tabi allahtan umut kesilmez ama geç döllenme falan filen olmazsa bu ay, hamile olman çoook düşük ihtimal
cnm okumadın galıba 5 dk ıcındecızgıler ve cok sılık sekılde ben daha oncede test yapıordum ama bole bıse olmadı eczacılar bıle sasırdı var yanı ddı sılık sekılde oda ddı 2 haftalık falansa ddı cok kucuk ddı yanı dr bı kac kısıye daha bole yapmıs sıkayetcı herkes ayrıca dr 1 hafta snra gel olabılır ddı bana para kazanmak ıcın yapıo dıolar yınede saol yorumun ıcın testlerde 30 dk yı gecmeden baktım 5 dk ıcınde sılık cızgı vardı zaten durdukca da belırdı

pdozlem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
243
inşallah geç döllenmedir ve hamilesindir

Yukarı Alt