Kan testinde negatif çıkıp hamile kalan var mı?

Mickeylover

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2019
17
26
Merhabalar arkadaşlar ben yeniyim😊 ilk defa bebek sahibi olmayı denedik. Ovülasyon testi kullandım ve günleri değerlendirdim. Kasıklarda hafif hislenme akıntı gibi belirtilerim vardı. Döngüye 4 gün kala kan verdim ama negatif çıktı. Hemşire erken olabilir dedi. Sonrasında mide bulantılarım başladı. Döngü bugğn yarın ama çok stresliyim acaba ne olacak. Başına böyle şeyler gelen var mı acaba?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-06-2020

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 232 gün kaldı.

Bebeğinizin beynindeki hızlı gelişmeden dolayı bebeğinizin başı bedeninden daha büyüktür. Bebeğinizin burun çukurları kolaylıkla seçilebilir. Bebeğinizin gözünü oluşturacak kaslar oluşmaya başlar. Bebeğinizin bacaklarıda küreğe benzemeye başladı. Bebeğinizin göz, kulak, ağız, burun, dudak, dil ve dişleri oluşmaya devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Zgmzsvrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2019
85
57
Öncelikl heyecanını anlıyorum birimde planlı idi zaman geçmiyor resmen evet erken olabilir adet tarihinde yaptır testini kesin sonuç verir

Mickeylover

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2019
17
26
Döngün 28günde birse erken degil yaptirdgn test cikardi
Bende öyle duyduğum için yaptım ama yine de şüphem var çünkü internette çok fazla böyle şeylerle karşılaşan da olmuş.

Bebeğinizin beynindeki hızlı gelişmeden dolayı bebeğinizin başı bedeninden daha büyüktür. Bebeğinizin burun çukurları kolaylıkla seçilebilir. Bebeğinizin gözünü oluşturacak kaslar oluşmaya başlar. Bebeğinizin bacaklarıda küreğe benzemeye başladı. Bebeğinizin göz, kulak, ağız, burun, dudak, dil ve dişleri oluşmaya devam ediyor.

Mickeylover

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2019
17
26
Öncelikl heyecanını anlıyorum birimde planlı idi zaman geçmiyor resmen evet erken olabilir adet tarihinde yaptır testini kesin sonuç verir
Evet çok heyecanlı ve stresli 😔 biraz korku falan her şey karışık. O zaman yarın yaptırmalıyım ama izin alıp gidemem eczaneden test alsam onun aonucu kesin olur mu?

Mickeylover

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2019
17
26

anka3334

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2018
1.014
937
ovulasyonla takip ettiysen eger kacin gun kan verdin o onemli yumurtlamadan 10 gun sonda bazen cikmiyor ama 12 14 kesin sonuc ilk aylarda cogu kisi bunu dusunuyor galiba bende 11 gun kan verip belki cikmamistir diye umutlanmistim ama gec dollenme icin gec yumurtlamak gerekir yani adet tarihime 7 8 gun kala yumurtlarsin o zaman gec dollenir ama adetten itibaren 12. 13. yumurtladiysan ve yumurtlamadanda 12 gun sonra gibi kan verdiysen cikardi.

Oha diyorum

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2019
603
1.171
Merhabalar arkadaşlar ben yeniyim😊 ilk defa bebek sahibi olmayı denedik. Ovülasyon testi kullandım ve günleri değerlendirdim. Kasıklarda hafif hislenme akıntı gibi belirtilerim vardı. Döngüye 4 gün kala kan verdim ama negatif çıktı. Hemşire erken olabilir dedi. Sonrasında mide bulantılarım başladı. Döngü bugğn yarın ama çok stresliyim acaba ne olacak. Başına böyle şeyler gelen var mı acaba?
ben iii gun kala vermistim negatif di sonra iki gun g3cince idrar testi ypamistim pozitffi bagzen kana idrara gecmesi uzun surebilioyo

Yukarı Alt