Kanamam oluyor kızlar bişe diyin

Berivan90

Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2019
154
64
Bi saat önce kanamam oldu az önce doktordan geldim kese ve kalp atısları yerinde dedi ama hala devam ediyo dün şevinçli haber aldım bugun hevesim kursagımdq kaldı aglamaktan helak oldum

Tikkabilla

Lupilup!
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
12 Ekim 2009
16.531
21.240
Kaç haftalık? Kanama 3 gün falan sürüyor bildiğim.. Arkadaşımın da şakır şakır oldu geçenlerde ama geçti 3-4 gün sonra..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-05-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 101 gün kaldı.

Önümüzdeki dört gün içinde bebeğinizin görsel ve işitsel sistemleri için beyin dalga aktiviteleri başlayacaktır. Bebeğinizin doğumundan sonra, girdileri beyni tarafından yorumlamasına yardımcı olacak duyu sistemi bağlantılarıda bu evrede gelişiyor. Beyin dalgalarının varlığı her ne kadar bebeğinizin gözünün bir ışık kaynağı ile karşılaştığını veya bebeğinizin kulağının bir ses yakaladığını göstersede bunları anlaması mümkün değildir. Bebeğinizin akciğerlerinde hava kesecikleri gelişimine devam ediyor. Sürfaktan üretemi devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Utkumm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2010
1.108
22
Bi saat önce kanamam oldu az önce doktordan geldim kese ve kalp atısları yerinde dedi ama hala devam ediyo dün şevinçli haber aldım bugun hevesim kursagımdq kaldı aglamaktan helak oldum
Hemen doktorunuzu arayın ve acile gidin, müdahale edeceklerdir. Progesteron kullanıyor musunuz?

Tikkabilla

Lupilup!
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
12 Ekim 2009
16.531
21.240

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-05-2020

Bebeğimi kucağıma almama 101 gün kaldı.

Önümüzdeki dört gün içinde bebeğinizin görsel ve işitsel sistemleri için beyin dalga aktiviteleri başlayacaktır. Bebeğinizin doğumundan sonra, girdileri beyni tarafından yorumlamasına yardımcı olacak duyu sistemi bağlantılarıda bu evrede gelişiyor. Beyin dalgalarının varlığı her ne kadar bebeğinizin gözünün bir ışık kaynağı ile karşılaştığını veya bebeğinizin kulağının bir ses yakaladığını göstersede bunları anlaması mümkün değildir. Bebeğinizin akciğerlerinde hava kesecikleri gelişimine devam ediyor. Sürfaktan üretemi devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

minel_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2012
869
312
Şimdilik sorun yok dedi hala devam ediyor ama
Benimde oldu ilk haftalarda kese etrafında, bol bol dinlen iş yapma. Yatıp istirahat et. Progesteron iğne olmuştum bende , büyürken de kese kanams olabiliyor kalp atışı duyduğun sürece kanama olsa da korkma

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-05-2020

Bebeğimi kucağıma almama 102 gün kaldı.

Bebeğinizin akciğerinin yüzeyi , akciğer dokularını bir arada tutan ve hava keselerinin şişmesini sağlayan sürfaktan adlı madde ile kaplanmıştır. Bebeğinizin beyni artık olgunlaşmış ve normal bir beyin şeklindedir.

Yukarı Alt