Kanamam oluyor kızlar bişe diyin

Berivan90

Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2019
131
52
Bi saat önce kanamam oldu az önce doktordan geldim kese ve kalp atısları yerinde dedi ama hala devam ediyo dün şevinçli haber aldım bugun hevesim kursagımdq kaldı aglamaktan helak oldum

Tikkabilla

Lupilup!
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
12 Ekim 2009
16.143
20.314
Kaç haftalık? Kanama 3 gün falan sürüyor bildiğim.. Arkadaşımın da şakır şakır oldu geçenlerde ama geçti 3-4 gün sonra..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-05-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 151 gün kaldı.

Geçtiğimiz ay bebeğiniz 8-9 cm den 14-15 cm e kadar büyüdü. Bu ay bebeğinizin büyümesi biraz yavaşlayacak. Ama büyüme genede çarpıcı olacaktır. Dört kısa hafta içinde bebeğiniz 14 cm. den 20-25 cm. e kadar büyüyecektir. Bebeğinizle konuşmayı deneyin. Bebeğiniz artık sizi duyabiliyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Utkumm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2010
1.108
22
Bi saat önce kanamam oldu az önce doktordan geldim kese ve kalp atısları yerinde dedi ama hala devam ediyo dün şevinçli haber aldım bugun hevesim kursagımdq kaldı aglamaktan helak oldum
Hemen doktorunuzu arayın ve acile gidin, müdahale edeceklerdir. Progesteron kullanıyor musunuz?

Tikkabilla

Lupilup!
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
12 Ekim 2009
16.143
20.314

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-05-2020

Bebeğimi kucağıma almama 151 gün kaldı.

Geçtiğimiz ay bebeğiniz 8-9 cm den 14-15 cm e kadar büyüdü. Bu ay bebeğinizin büyümesi biraz yavaşlayacak. Ama büyüme genede çarpıcı olacaktır. Dört kısa hafta içinde bebeğiniz 14 cm. den 20-25 cm. e kadar büyüyecektir. Bebeğinizle konuşmayı deneyin. Bebeğiniz artık sizi duyabiliyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

minel_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2012
830
275
Şimdilik sorun yok dedi hala devam ediyor ama
Benimde oldu ilk haftalarda kese etrafında, bol bol dinlen iş yapma. Yatıp istirahat et. Progesteron iğne olmuştum bende , büyürken de kese kanams olabiliyor kalp atışı duyduğun sürece kanama olsa da korkma

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-05-2020

Bebeğimi kucağıma almama 152 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde lanugo (geçici tüyler) bebeğinizin başında ve vücudunda daha belirgin olacak. Lanugo bebeğinizn derisinde bulunan koruyucu verniğin tutulmasına yardımcı olur. Bebeğiniz doğduğunda lanugonun büyük bölümü kaybolmuş olacaktır. Artık çok fazla yorulmamaya dikkat edin çünkü bebeğinizin hızlı büyümesi kalbinize, akciğerinize ve böbreklerinize birleşik bir yük verecektir. Bebeğiniz emme ve yutma egzersizlerine devam ediyor.

Yukarı Alt