Kanamam oluyor kızlar bişe diyin

Berivan90

Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2019
212
79
Bi saat önce kanamam oldu az önce doktordan geldim kese ve kalp atısları yerinde dedi ama hala devam ediyo dün şevinçli haber aldım bugun hevesim kursagımdq kaldı aglamaktan helak oldum

Tikkabilla

Lupilup!
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2009
18.908
27.294
Kaç haftalık? Kanama 3 gün falan sürüyor bildiğim.. Arkadaşımın da şakır şakır oldu geçenlerde ama geçti 3-4 gün sonra..

Utkumm

Guru
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2010
1.108
23
Bi saat önce kanamam oldu az önce doktordan geldim kese ve kalp atısları yerinde dedi ama hala devam ediyo dün şevinçli haber aldım bugun hevesim kursagımdq kaldı aglamaktan helak oldum
Hemen doktorunuzu arayın ve acile gidin, müdahale edeceklerdir. Progesteron kullanıyor musunuz?

minel_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2012
922
335
Şimdilik sorun yok dedi hala devam ediyor ama
Benimde oldu ilk haftalarda kese etrafında, bol bol dinlen iş yapma. Yatıp istirahat et. Progesteron iğne olmuştum bende , büyürken de kese kanams olabiliyor kalp atışı duyduğun sürece kanama olsa da korkma

AyseLalem

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2019
320
146
Canim aglama sakin ol bebege dikkat yat dinlen bnimde cok kanama olmustu bisey olmadi