Kanamam oluyor kızlar bişe diyin

minel_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2012
866
310
Ne kadar sürdü sizin peki
Kanama yoğun olarak 1 gün ama kahverengi olarak 10 haftayı geçti, doktorum kahverenginin de kanama olarak değerlendirileceğini söylemişti

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-05-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 110 gün kaldı.

Bebeğiniz doğumundan sonra yaşamı için önemli olan refleks hareketlerini yapmaya devam ediyor. Bebeğinizin ağzı ve dudakları artık daha duyarlı. Eğer bebeğinizin eli ağzına yakın bir pozisyona gelirse hemen başparmağını veya diğer parmaklarını emmeye başlıyor. Bugünlerde yüksek bir ses olduğunda bebeğinizin zıpladığını hissedebilirsiniz. Bebeğinizin gözleri gelişimini bugün yarın tamamlayacak ve bebeğinizin gözleri açılacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

minel_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2012
866
310

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-05-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 110 gün kaldı.

Bebeğiniz doğumundan sonra yaşamı için önemli olan refleks hareketlerini yapmaya devam ediyor. Bebeğinizin ağzı ve dudakları artık daha duyarlı. Eğer bebeğinizin eli ağzına yakın bir pozisyona gelirse hemen başparmağını veya diğer parmaklarını emmeye başlıyor. Bugünlerde yüksek bir ses olduğunda bebeğinizin zıpladığını hissedebilirsiniz. Bebeğinizin gözleri gelişimini bugün yarın tamamlayacak ve bebeğinizin gözleri açılacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

AyseLalem

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2019
320
146
Bi saat önce kanamam oldu az önce doktordan geldim kese ve kalp atısları yerinde dedi ama hala devam ediyo dün şevinçli haber aldım bugun hevesim kursagımdq kaldı aglamaktan helak oldum
Canim aglama sakin ol bebege dikkat yat dinlen bnimde cok kanama olmustu bisey olmadi

Yukarı Alt