Kanamam oluyor lütfen yardim edin

Ayeylul

13.11.2017 EYLÜL (cennet hurmasi)
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2019
491
1.987
9 ay kullandam progestrn gunde 3 kere ve 2 gune bi ignesini kanmayida gordum kahverngi lekeyide hic korkma kismetinde varsa o minicik sey inatla gelir allah kucagina almayo nasip etsin ins

Merakliiiiiiiiii

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Mart 2019
566
662
9 ay kullandam progestrn gunde 3 kere ve 2 gune bi ignesini kanmayida gordum kahverngi lekeyide hic korkma kismetinde varsa o minicik sey inatla gelir allah kucagina almayo nasip etsin ins
Cok teşekkür ederm. Inşallah dediginiz gibi bi sıkıntı olmadan bebeğimi alırım kucağıma kokusunu içime çekerim doya doya 🙏

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-06-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 115 gün kaldı.

Bebeğiniz düzenli, sabit hızla büyümesine devam ediyor. Sadece bu hafta boyunca bebeğiniz yaklaşık 170 gr ağırlık kazanacak. Bu büyüme atağı bebeğinizin rahim dışındaki yaşama hazırlanmasına yardımcı olacaktır. Bebeğinizin el kavramam ve irkilme refleksleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Irregularverbs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
1.145
2.170
Ilk gebeliğim bu benim. Etrafimdaki coğu insan ilk gebeliklerin çoğu düşük olabiliyor deyip duruyor cok korkuyorum. Hele dün bi de kalp atışlarını gördükten sonra onu kaybetmekten cok korkuyorm😥
Ben bu tip konusan insanlari gercekten anlamiyorum ve anlamiycam da..Ne demek ilk gebeliklerin cogu düşük olabiliyo ! Ne alakasi var,söylemeyin siz de .Dr unuzla iletisim halinde olun bi tek.Allah saglikla kucaginiza aldirsin

Merakliiiiiiiiii

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Mart 2019
566
662
Ben bu tip konusan insanlari gercekten anlamiyorum ve anlamiycam da..Ne demek ilk gebeliklerin cogu düşük olabiliyo ! Ne alakasi var,söylemeyin siz de .Dr unuzla iletisim halinde olun bi tek.Allah saglikla kucaginiza aldirsin
Sevincimi paylaşmak için söyledim zamanında. Geçen arayıp nasl gidiyo diye sorduklarında bende samimiyetlerine inanarak derdimi paylaştım. Onlar da ikinci üçüncü gebeliğini yaşamış insanlar. Onların da öyle demesi üzüntümü bir iken 5 yaptı zaten. Bende onlara kızdım. Tabi kendi canlarina bisey olmuyo ya rahat rahat konuşuyorlar dedim. Dengesizler işte ne olacak. Hayatlarını hep böyle kotumserligin üstüne kurmuslar

Bebeğiniz düzenli, sabit hızla büyümesine devam ediyor. Sadece bu hafta boyunca bebeğiniz yaklaşık 170 gr ağırlık kazanacak. Bu büyüme atağı bebeğinizin rahim dışındaki yaşama hazırlanmasına yardımcı olacaktır. Bebeğinizin el kavramam ve irkilme refleksleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

su00

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
1.696
836
Merhabalar 7 haftalık hamileyim. Dün gece tuvalete gittiğimde idrarimda renk değişikliği gördüm. Peçeteyle silindigimde pencerede lekelenme tarzı kanama olduğunu gördüm. Hastaneye gittik apar topar. Alttan muayene ettiler. Daha önce kalp atışlarını falan da görmemiştik. Bunun vesilesiyle bebegimin kalp atisini da gorduk. Doktor bir sorun görünmüyo ama yine de böyle şeyler düşük tehdidi olarak algilaniyo dedi ve progestan yazdı. Ve ev işi bile yapmayacksin yatacaksın dedi. Bende dünden beri hapı almaya başladım. Sizce bisey olur mu? Bu tarz lekelenmeler normal mi?
Benim de 5.haftamda olmustu ilacimi duzenli kullandim bol bol dinlendim. Kucuk ev isleri yaptim ve Allah izin verirse bu hafta birakiyorum progestani

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-05-2020

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 88 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları kısmen ayrıldı ve açılmaya başladı. Bebeğiniz 3. trimesterda sizin sesinizi tanıyabilcektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Irregularverbs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
1.145
2.170
Sevincimi paylaşmak için söyledim zamanında. Geçen arayıp nasl gidiyo diye sorduklarında bende samimiyetlerine inanarak derdimi paylaştım. Onlar da ikinci üçüncü gebeliğini yaşamış insanlar. Onların da öyle demesi üzüntümü bir iken 5 yaptı zaten. Bende onlara kızdım. Tabi kendi canlarina bisey olmuyo ya rahat rahat konuşuyorlar dedim. Dengesizler işte ne olacak. Hayatlarını hep böyle kotumserligin üstüne kurmuslar
İnsanlar hem cok tuhaflar ,hem bilgisizler,hem kötümserler.Söylemeyin hem de hic bir seyciginizi sadece bunu degil.Ben öyle yapiyorum tavsiye ederim

Merakliiiiiiiiii

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Mart 2019
566
662
Benim de 5.haftamda olmustu ilacimi duzenli kullandim bol bol dinlendim. Kucuk ev isleri yaptim ve Allah izin verirse bu hafta birakiyorum progestani
Peki baş dönmesi falan yapıyor mu? Bir de kaç hafta kullandınız

ball199318

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2019
3
1
Progesteronuna devam et bence canım kötü konuşan kim olursa olsun takma kafana. Beta hcg de güzel yükselmiş. Kese biraz geç görünebilir. Biraz daha bekle sabret. Alan da allah veren de. Inşallah bebisin sana tutunur da onun o minik kalbinin atışlarını duyarsin
Çok teşekkür ederim canım dualarını eksik etmeyin İnşallah hepimizin duaları kabul olur İnşallah 🙏🏼

Kardelenzeynepp

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2019
427
179
Merhabalar 7 haftalık hamileyim. Dün gece tuvalete gittiğimde idrarimda renk değişikliği gördüm. Peçeteyle silindigimde pencerede lekelenme tarzı kanama olduğunu gördüm. Hastaneye gittik apar topar. Alttan muayene ettiler. Daha önce kalp atışlarını falan da görmemiştik. Bunun vesilesiyle bebegimin kalp atisini da gorduk. Doktor bir sorun görünmüyo ama yine de böyle şeyler düşük tehdidi olarak algilaniyo dedi ve progestan yazdı. Ve ev işi bile yapmayacksin yatacaksın dedi. Bende dünden beri hapı almaya başladım. Sizce bisey olur mu? Bu tarz lekelenmeler normal mi?
Merhaba canım bendede kanama oldu wc de peçeteye geldi o kadar doktorum yerleşme kanamasıdır dedi progestan iğne vuruldum şimdi kanama yok merak etme bu haftalarda oluyor yeterki pıhtı ve koyu kırmızı renk olmasın

Merakliiiiiiiiii

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Mart 2019
566
662
Merhaba canım bendede kanama oldu wc de peçeteye geldi o kadar doktorum yerleşme kanamasıdır dedi progestan iğne vuruldum şimdi kanama yok merak etme bu haftalarda oluyor yeterki pıhtı ve koyu kırmızı renk olmasın
Teşekkür edrim canım allah evlatlarımızı kucağınıza sağlıkla almayı nasip etsin

Yukarı Alt