Kanda beta de─čeri ­čÖäl├╝tfen yardim

Fatma KTL

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
25 May─▒s 2019
Emoji Skoru
1.274
Ya┼č
25
Ya bi┼čey sorcam g├Â─č├╝s ucuna dokununca hafif bi a─čr─▒ var bu da say─▒l─▒r m─▒ belirtiden­čśü

LezzetliCipetpet

Pop├╝ler ├ťye
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kat─▒l─▒m
24 May─▒s 2010
Emoji Skoru
14.704
Ya┼č
26
Benim doktorum 5├╝zeri hamilelik var demektir asl─▒nda ama ben 10 g├Ârmek isterim var demek i├žin demi┼čti. Sizin hen├╝z adet g├╝n├╝ne de ka├ž g├╝n var ├╝stelik.. Tebrik ederim ­čśŹ

iki g├╝nde bir kanda hcg de─čeri kendini en az ikiye katlamal─▒ sa─čl─▒kl─▒ ilerleme i├žin. Bug├╝nden iki g├╝n sonra 20, d├Ârt g├╝n sonra 40, alt─▒ g├╝n sonra 80 olmal─▒. Sabredebilirseniz 6 g├╝n sonra adet gecikmesi olmas─▒n─▒ bekleyin, bak─▒n de─čer 80 olacak m─▒. Dayanamazsan─▒z iki g├╝nde bir bakt─▒r─▒n ­čĄş

Brrk

Pop├╝ler ├ťye
Pro ├ťye
Kat─▒l─▒m
18 Mart 2011
Emoji Skoru
13.209
Bende 9'la ├Â─črenmi┼čtim, hay─▒rl─▒ olsun :)

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 10-12-2019

Hamileli─čimin 20. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 146 g├╝n kald─▒.

Bug├╝n bebe─činizin boyun dibi b├Âlgesinde, g├Â─č├╝s kemi─čine do─čru, kas─▒k ve ├╝retra (idrar yolu, v├╝cuttaki idrar─▒n d─▒┼čar─▒ at─▒ld─▒─č─▒ t├╝p) yak─▒nlar─▒nda ─▒s─▒ ├╝reten kahverengi ya─člar olu┼čmaya ba┼člar. Kahverengi ya─člar─▒n koruyucu ├Âzelli─či vard─▒r. Bebe─či so─čuk ortamlarda s─▒cak tutar. Kahverengi ya─člar yenido─čan bebeklerde olurlar. Yeti┼čkinlerde sadece izleri kal─▒r. Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 16 cm oldu. A─č─▒rl─▒─č─▒ ise yakla┼č─▒k 300 gr. civar─▒nda.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 320 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 16.4 cm. (Ba┼čtan Popoya)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Bayancoco

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
11 Nisan 2019
Emoji Skoru
18
Ya┼č
40
Benim doktorum 5├╝zeri hamilelik var demektir asl─▒nda ama ben 10 g├Ârmek isterim var demek i├žin demi┼čti. Sizin hen├╝z adet g├╝n├╝ne de ka├ž g├╝n var ├╝stelik.. Tebrik ederim ­čśŹ

iki g├╝nde bir kanda hcg de─čeri kendini en az ikiye katlamal─▒ sa─čl─▒kl─▒ ilerleme i├žin. Bug├╝nden iki g├╝n sonra 20, d├Ârt g├╝n sonra 40, alt─▒ g├╝n sonra 80 olmal─▒. Sabredebilirseniz 6 g├╝n sonra adet gecikmesi olmas─▒n─▒ bekleyin, bak─▒n de─čer 80 olacak m─▒. Dayanamazsan─▒z iki g├╝nde bir bakt─▒r─▒n ­čĄş
T┼čk ederim­čśädayanabilirsem haftay─▒ beklicem en az─▒ndan adet g├╝n├╝n├╝ ­čśä

Bayancoco

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
11 Nisan 2019
Emoji Skoru
18
Ya┼č
40
:KK48: senin ilk ├žocu─čunda ne gibi belirtiler vard─▒ hatrlio musun ­čĄö
─░lkinde tansiyon d├╝┼č├╝kl├╝─č├╝ vard─▒.baska hi├ž belirtim olmad─▒.hamileykende hi├ž olmad─▒ mide bulant─▒s─▒ aserme falan.

Fatma KTL

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
25 May─▒s 2019
Emoji Skoru
1.274
Ya┼č
25
─░lkinde tansiyon d├╝┼č├╝kl├╝─č├╝ vard─▒.baska hi├ž belirtim olmad─▒.hamileykende hi├ž olmad─▒ mide bulant─▒s─▒ aserme falan.
Hmm anlad─▒m. ┼×imdi nas─▒ls─▒n hi├ž hamile gibi hissedio musun

Yukar─▒ Alt