Kanda çıkmayıp SONRA hamile olduğunu öğrenen var mı ??

Ankara3151

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
143
Hayirlisi olur insallah canim benim. Daha olmadim bekliyecegim bakalim biraz daha. Ama bugun goguslerim oyle sizliyoki artik adetlensem bari patlicam dedim kendi kendime. Sen de kan testi yaptirmismiydin canim
Merhabalar bende adetten önce 5 gün kala yapmıştım 1.20 çıktı adet gelmeden 2 gün önce test yaptım hafif silik çıktı ve kanda 30 çıktı sanırım geç döllenme

Ankara3151

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
143
Adet gelmez ise olabiliyor arkadaşlar evet ne kadar 1.20 çıksada gelmeyince oluyor geç döllenme

Karakas28

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Adet gelmez ise olabiliyor arkadaşlar evet ne kadar 1.20 çıksada gelmeyince oluyor geç döllenme
Ben adet gecikmemin 3. Gunu evde idrar yaptim negatifti 4. Gunu kan testi yaptirdim yine negatifti sizcede gec dollenme olmus olabilirmi. Cikmama imkani varmidir yani

Ankara3151

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
143
Ben adet gecikmemin 3. Gunu evde idrar yaptim negatifti 4. Gunu kan testi yaptirdim yine negatifti sizcede gec dollenme olmus olabilirmi. Cikmama imkani varmidir yani
Yani geç döllenme olabilir tabi diye tahmin ediyorum canım ama ben 5 gün kala yaptım negatif 1.20 sonra2 gün kala evde test çok silik di aynı gün kan 30 idi bu şekilde başıma gelmedi ama stres sen falan gecikebilir yada hamilelik var ise belli de olmayabilir geç döllenmeden dolayı hayırlısı hakkında inşAllah ❤

Melekbebekannesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
81
Merhaba benim de rahimde 17 mm kalinlasma vardı 2 hafta önce . Doktor test yaptın mi dedi gebelikten süphelendi ama test negatif cikti. 1 hafta sonra tekrar yaptırdım o da negatif. Hergün kan geliyor ama pembe pembe . Bazen kırmızı oluyor . Bir geçiyor bir geliyor . Anlamadım ki ne olduğunu . Sağ yumurtalikta küçük bir kist varmış ondan olabilir kalinlasma dedi. Ama ben gebe miyim acaba diyorum . Başına böyle birşey gelen var mı . Doktor progestan verdi kist için . O ilaç da gebelik varsa bebegin tutunmasini sağlıyormus galiba.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-01-2020

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 196 gün kaldı.

Sindirim sitemi duvarındaki kaslar artık fonksiyonel olarak çalışıyor. Yiyecekleri sindirmek için yaptıkları kasılma hareketlerini pratik amaçlı yapmaya başladılar. Artık bebeğinizin büyüme hızı kısmen yavaşladı. Geçtiğimiz hafta içinde bebeğinizin ağırlığı ikiye katlandı ve yaklaşık 13 gr. ve bebeğinizin boyu yaklaşık 5-6,1 cm civarında oldu. Tebrikler 1. trimester döneminiz sona erdi.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt