Kanda çıkmayıp SONRA hamile olduğunu öğrenen var mı ??

Gsesmer26

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2018
4
0
Merhaba adetimin üzerinden 2 gün geçmişti 1.15 çıkmıştı bugün 8 gün geçti evde test yaptım 2. Çizgi silik çıktı kan testi yaptırdim 0.1 çıktı anlamıyorum neden böyle 😔

HayaldeKaldiK

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2019
11
4
Merhaba benim de rahimde 17 mm kalinlasma vardı 2 hafta önce . Doktor test yaptın mi dedi gebelikten süphelendi ama test negatif cikti. 1 hafta sonra tekrar yaptırdım o da negatif. Hergün kan geliyor ama pembe pembe . Bazen kırmızı oluyor . Bir geçiyor bir geliyor . Anlamadım ki ne olduğunu . Sağ yumurtalikta küçük bir kist varmış ondan olabilir kalinlasma dedi. Ama ben gebe miyim acaba diyorum . Başına böyle birşey gelen var mı . Doktor progestan verdi kist için . O ilaç da gebelik varsa bebegin tutunmasini sağlıyormus galiba.

HayaldeKaldiK

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2019
11
4
Merhaba benim de rahimde 17 mm kalinlasma vardı 2 hafta önce . Doktor test yaptın mi dedi gebelikten süphelendi ama test negatif cikti. 1 hafta sonra tekrar yaptırdım o da negatif. Hergün kan geliyor ama pembe pembe . Bazen kırmızı oluyor . Bir geçiyor bir geliyor . Anlamadım ki ne olduğunu . Sağ yumurtalikta küçük bir kist varmış ondan olabilir kalinlasma dedi. Ama ben gebe miyim acaba diyorum . Başına böyle birşey gelen var mı . Doktor progestan verdi kist için . O ilaç da gebelik varsa bebegin tutunmasini sağlıyormus gali
@
Uzerinden zaman gecmis ama merak ettim yazdigin tarihte hamilemiydiniz aceba

Melekbebekannesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2013
349
527
Kalinlasma için doktor 20 günlük hap verdi . O hapin etkisi mi bilmiyorum çok yoğun adet oldum parçalar düştü . Ve o ay hamile kaldım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-01-2020

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 2 gün kaldı.

Bebeğinizin ilk nefes alışı zor olacaktır. Yapılan hesaplamalar, alınan ilk nefesin normal bir nefese göre beş kat daha fazla efor gerektirdiğini göstermiştir. Bunun sebebi akciğerlerde bulunana hava keselerinin sıvı ile dolu olması ve öncelikle bunun boşaltılması gerektiğindendir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Melekbebekannesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2013
349
527

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-01-2020

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 2 gün kaldı.

Bebeğinizin ilk nefes alışı zor olacaktır. Yapılan hesaplamalar, alınan ilk nefesin normal bir nefese göre beş kat daha fazla efor gerektirdiğini göstermiştir. Bunun sebebi akciğerlerde bulunana hava keselerinin sıvı ile dolu olması ve öncelikle bunun boşaltılması gerektiğindendir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt