kanda gebelik 2 çıktı..

faraway_b

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Arkadaşlar,
ben adetime 4 gün varken kan testi yaptırdım. Değer 2 çıktı..Yani buna göre hamile değilim. Acaba geç döllenme nedeniyle henüz çıkmamış olabilir mi.. Çünkü değer sıfır değil..
Böyle bir örnek var mı aramızda...
Bilgisi olan var mı???

Hullis

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
ben tüp bebek yaptırdım ve kanda 1.23 çıktı doktorum iki gün sonra yine yaptır değerlerin yükselip yükselmediğine bakalım dedi sonuç yine aynı çıktı yani negatif sen yinede çok hayal kurma benim gibi hüsrana uğrayabilirsin

faraway_b

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
sanırım hemşerimsin.. bende trabzonluyum..

cevabın için teşekkürler.. ama bi ümit de olsa ihtimali varmış ki tekrar test yaptır demiş değil mi...

Hullis

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
evet canım trabzonluyum. ama yok çıktı işte elden birşey gelmiyor ama iki kez ümitlenmek daha kötü oldu

tatli.cadi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
tatlım üzgünüm ama 5 e kadar çıkan sonuç negatif herşeyin hayırlısı olsun inşallah hamişsindir ama :KK43:

faraway_b

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
evet istanbuldayımm..

tatli cadi evet şu an negatif ama erken yaptırdığım için şans var mı diye sormak istedim. Geç yumurtlama hadisesinden dolayı ki bu ay benim yumurtlamam geç oldu.. Bir de birtakım belirtiler var.. Mesala ateşim hala düşmedi.. 36,9 seyrediyor..kasık ağrım oldu falan.. yine de ümit bağlamamak lazım ama bu tür örnekler okudum bazı topiklerde..
Böyle olup hamile olanlar varsa paylaşırsanız sevinirimmmmm.

txixrtxixl kelebek

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
dollenmeden sonra 1 gunluk ıse bıe kanda bellı oluyor umutlan ma

Hullis

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
kaç yıllık evlisin bu kadar ümit bağlama lütfen yinede allah hayırlısını nasip etsin

tatli.cadi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
evet istanbuldayımm..

tatli cadi evet şu an negatif ama erken yaptırdığım için şans var mı diye sormak istedim. Geç yumurtlama hadisesinden dolayı ki bu ay benim yumurtlamam geç oldu.. Bir de birtakım belirtiler var.. Mesala ateşim hala düşmedi.. 36,9 seyrediyor..kasık ağrım oldu falan.. yine de ümit bağlamamak lazım ama bu tür örnekler okudum bazı topiklerde..
Böyle olup hamile olanlar varsa paylaşırsanız sevinirimmmmm.
cnm gönlüm hamiş olmandan yana ama umut bağlayıp üzülmenide istemem için rahat olsun yarın yine yaptır bakalım yükselecekmi?

Yukarı Alt