Kandilde aramak

notokey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2018
1.144
802
Kandillerde illa herkesi arıyor musunuz.Şöyle ben 3 yıllık evliyim ve 1 yıldırda nişanlılık dönemim oldu.Bu zamana kadar kayınvalideyi,kayınpederi ve görümceyi aradım.Bekliyorlar öyle alıştırdım diye.Kendi ailemden kimseyi hiç aramam öyle alışkanlığım yok.Şimdi bugün kandil olunca düşündüm arıcam ama içimden gelerek öyle aramıyorum görev gibi aramazsam bir şey derler mi,illa beklerler mi.Elime yapışmaz tabi ki ama görev gibi geldiği için kafamda düşündüm çünkü huyum değil.Sizler de nasıl oluyor ?

adel8893

ANNEM👵🏻💖BABAM👴🏻💙EŞİM🧔🏻❤ PRENSİM👶🏻💛
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2018
4.017
30.886
Sevdiğim saydığım kişileri ararım nisanlilikta kv kp arardim ne zarari olabilirdi. Sonuçta mübarek bi gün hayır duasi alırsınız

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-04-2020

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 162 gün kaldı.

Bebeğiniz kuvvetlendikçe ve büyüdükçe, hareketlerini hissetmeniz artacaktır. İlk başlarda bebeğinizi karnınızda çırpınan bir kelebek gibi hissedeceksiniz. Eğer başka bir çocuğunuz varsa onu kaldırmak veya taşımak yerine dizinize oturtabilirsiniz. Dünyada doğan bebeklerin %80 i ebeler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

TeRaPi oRDusU 03

❤ İki kızım iki gözüm ❤
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2018
1.198
1.320
Alıştırmışsınız bir kere yapacak birşey yok bu böyle gider.bir an da kesmek olmaz.ben hiç kimseyi aramıyorum şahsen.

adel8893

ANNEM👵🏻💖BABAM👴🏻💙EŞİM🧔🏻❤ PRENSİM👶🏻💛
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2018
4.017
30.886
Burda zaten kesin yazıcaklar elinemi yapışacak vs diyede şimdiye kadar hiç alışmamışım şimdi de görev gibi geliyor ondan
Aynn derler bilirim 🙂 siz alismamssiniz ama onlari alıştırmışsınız

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-04-2020

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 162 gün kaldı.

Bebeğiniz kuvvetlendikçe ve büyüdükçe, hareketlerini hissetmeniz artacaktır. İlk başlarda bebeğinizi karnınızda çırpınan bir kelebek gibi hissedeceksiniz. Eğer başka bir çocuğunuz varsa onu kaldırmak veya taşımak yerine dizinize oturtabilirsiniz. Dünyada doğan bebeklerin %80 i ebeler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
24.375
55.981
Sadece annemi,kayınvalidemi ve kayınpederimi aradım az önce.
Rahmetli anneanneciğim olaydı onu da arardım.
Ben zaten her iki anneyi de her gün aradığım için kandildir,bayramdır,seyrandır farketmiyor.

Neyleym

Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2019
720
866
Bende kimseyi aramıyorum, kimseyede gitmiyorum ama kandil mesajı attım sevip saydığım birkaç kişiye yapı olarakta çekingen mesafeli biriyim böyle daha rahat ediyorum bir akrabamız var bayram günü gibi ev, ev gezip tüm akrabaların kandilini kutluyor o öyle alışmış herkes içinden geldiği gibi davransın evlide değilim zaten bekleyen kayınvalide, kayınpeder yok ama siz alıştırmışsınız aramazsanız hayırdır deyip altında bir neden arayabilirler.

nazeninsel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2017
1.367
3.420
Bizim ailede bayramlar çok önemsenir ama kandili kutlamak gibi alışkanlık yok çünkü neden olsun? Eşimin ailesinin de kandilini kutlamam haliyle. Siz alıştırmışsınız, şimdi yapmasanız göze batar, yanlış anlaşılabilir.

Yukarı Alt