• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kandırıldım(mı)

minis

Duyduğunuz kadar kötü,bildiğiniz kadar iyiyim :)
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2006
2.169
662
maalesef yok, hastahanenin yangın merdiveninde parayı aldı kendisi...
Avukatımdan aldığım bilgi ile sağlık bakanlığına şikayette bulundum
Bekliyorum.

Dlkysn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2019
956
1.873
2 Kasımda Mide Botoksu yaptırdım Dr.uma ısrarla operasyonun başarılı mı yoksa başarısız olma ihtimali var mı diye sordum.
Kesinlikle %100 başarılı olacağını söyledi.Dr.a hikayemi anlattım defalarca diyetisyen e gittim başarılı olamadığım için size başvurdum diyerek.
Kendisi o kadar rahat tavırla hiç bir sıkıntı olmayacağını söyledi.

Operasyondan çıktım bana midemin aslında küçük olduğunu ,bu zaman a kadar stresten kilo aldığımı söyledi.
Ki ben son 6 ay haricinde stres yaşamadım karakter olarak rahat bir insanımdır, kendimi bildim bileli de kiloluyumdur (76)
Parayı ödedikten sonra kendisine 2 hafta sonra kontrole geldiğimde kaç kilo verceğimi sorduğumda min.4 max.8 zaten yiyemiyeceksiniz dedi.
Op.sonra 1-2 gün etkiliydi sonrası fıssss..Eski iştahım ve giden 1 kg. geri geldi.
Dr. a ne zaman yazsam diyetisyen desteği almam gerektiğini söyledi.Ya hu ben diyet yapabilsem zaten seninle ne işim var.Neyse bugün kendisine müdahale etmesi için rica ettim yine diyetisyen e yönlendirdi.Ben kendisiyle yazışırken diyetisyeni arıyor beni sürekli..
Şimdi sorum şu bu umut taciri hakkında dava açabilir miyim ?
Nerden başlamalıyım ?
Lütfen bilgisi /tecrübesi olan arkadaşlar yazsınlar
Net bi şekilde kandırılmışsın allah yardımcın olsun

Yukarı Alt