Kanguru mu siling mi

Btlshn

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
Kanguru almak istiyorum ama normal kanguru mu kullanmalıyız yoksa sling kanguru mu karar veremedim kullanan varsa hangisi kullanışlı oluyor acaba

TaeYang

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
9.397
Kanguru almak istiyorum ama normal kanguru mu kullanmalıyız yoksa sling kanguru mu karar veremedim kullanan varsa hangisi kullanışlı oluyor acaba
Bacak arası mesafesi ayarlanabilen kanguru

Btlshn

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
Bacak arası mesafesi ayarlanabilen kanguru
Teşekkürler bunlara bakacağım inşallah. Kizin bana yapışık yaşadığı için bi yardımcıya ihtiyacımız var o yüzden evde de rahat kullanabileceğim bir şey olursa iyi olacak

honey bunch

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12.330
Sling ilk bikaç ay kullanılıyor diye biliyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-09-2019

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 75 gün kaldı.

Bebeğiniz bu ay yaklaşık 450 gr daha ağırlık kazancak. Bu hafta sonunda bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık 28 cm. civarında olacak. Bu ay boyunca bebeğiniz sizin sağladığınız besinleri aktif olarak özümser ve saklar. İskeletini geliştirmek için kalsiyum, kırmızı kan hücreleri için demir, ve büyümesi için protein sizin sağladığınız besinlerdir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ofhayhak

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
117
Fb'ta babywearing Türkiye grubu var. Oraya bakin. Ben 0-3 ay sling sonra neko baby switch kullanmayı düşünüyorum

Yukarı Alt