Kapatıcı Ve Doğal Duran Fondöten&Pudra Tavsiyesi

vicdan

~ справе&#1076
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
Makyaj yapmayı seviyorum,kendimi iyi hissettiriyor.Coğu zaman pudra,fondöten kullanmıyorum,allık yeterli oluyor ama zaman zaman gerekiyor benneyaptımki
Fakat bir türlü tutturamadım :sm_confused: Pudra ; altına nemlendiricide sürsem de,ince bir üründe tercih etsem hiç doğal durmuyor,2-3 saat sonrasında da direkt parlama yapıyor.Fondötenlere gelince : cildim karma olduğu için yağlı ürünler kullanmamaya özen gösteriyorum fakat o da parlama yapıyor,-üzerine incecik pudra sürüyorum maske gibi oluyor :sm_confused: Yokmudur şöyle yüze uygulandığında doğal duran,parlamayan,akmayan,kapatıcı özelliğide olan esaslı bir ürün fisfisfis

Afro

minik prensesıyım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
canım benımde cıldım yaglıdr cok parlardı eskınden ama artık temızlıgıme cok dıkkat edıyorum herguun olay tjelımle ıkı kere yıkıyorum gul suyumu suruyorum acıbademle gece yatarken temızlıyorum artık hıc parlamıyo nerdeyse bıde maybılıne seffaf pudram war onu kullanıyorum herkes cıldımı soruyo

olu_gelin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
şu porselen görünümü veren fondotenler hakkında bir bilginiz var mı?

vicdan

~ справе&#1076
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
canım benımde cıldım yaglıdr cok parlardı eskınden ama artık temızlıgıme cok dıkkat edıyorum herguun olay tjelımle ıkı kere yıkıyorum gul suyumu suruyorum acıbademle gece yatarken temızlıyorum artık hıc parlamıyo nerdeyse bıde maybılıne seffaf pudram war onu kullanıyorum herkes cıldımı soruyo

Canım bende cilt temizliğine cok özen gösteriyorum fakat doğru ürünü bulamamakta problemlere neden olabiliyor.Bir "işte budur " diyebilecegim temzileme ürününe denk gelemedim bu yaşıma rağmen kaydirigubbakcemile3 Cildim hassas olduğu için olsa gerek :nazar: Maybelline'de seffaf pudra varmıydı :uhm: Rica etsem ürünün tam adını yazarmısın canım a.s.

vicdan

~ справе&#1076
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9

Maybelline'de bu iki pudra var sadece bildiğim kadarıyla.Seffaf pudra hangisinde :uhm: Belli bir numarası var mı :uhm:

vicdan

~ справе&#1076
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
L'oreal True Match Powder Fiyatı:28 ytl

Bu üründe iyi gibi
:sm_confused:

Son düzenleme:

barbizeynep

Guru
Kayıtlı Üye