KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Emoji Skoru
102.604
Lütfen kara üzümcekirdegini kurlanan arkadaslar aldiklari sonuc'u olumlu veya olumsuz buraya yazsinlar.

mert

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
ben yoğurda karıştırarak kullanıyorum.ama sağlık ,antioksidant öz.nedeni ile kullanıyorum.fakat bende herhangi bir bariz belirti falan olmadı.göğüsleri büyüttüğüne de inanmıyorum...

tounela

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
valla ben de göğüslerim büyüsün diye, on beş gün boyunca hergün yoğurda karıştırarak yedim ama ne yazık ki iştah açmaktan başka bi etkisini görmedim:
ama iyi olan hafızayı güçlendirmesi..vizelerim çok iyi geçti:)

inxsxirah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ben 15 gün kullanıp bırakmıştım,antioksidan etkisinden dolayı kullanıyordum ama göğüslerimi sanki sıkılaştırdı,hani bebek emzirirken göğüste süt toplanır ya,aynen öyle sertleşti :)
tekrar devam etmeye başladım.bence düzenli kullanılırsa büyütmek içinde faydalı olabilir.
bende tokluk hissi yapıyor,iştahım falan açılmadı.
yoğurda karıştırıp yiyorum.hiçbir faydası olmazsa bile,yoğurt tüketmiş oluyorum sevmeyen biri olarak :))

35OZL35

Canım Oğlum
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
valla bende 15 gündür kullanıyorum k.ü.ç ama bende bi değişiklik yok anlamadım valla:bbo:

inxsxirah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
kizlar bu kara üzüm cekirdegini günde kac kere kullaniyorsunuz? ve gercekten faydasi oldumu?? bende kullanmak istiyorum benim gögüslerim cok dik ama dolgun degil cok zayifim senağlama lütfen bir cevap yazin
canım sabah-akşam 2 tatlı kaşığı yoğurt+1 tatlı kaşığı k.ü.ç yiyom.
benim emzirmeden dolayı deforme olmuştu,ama faydasını gördüm.

aLLeGRia

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
14 gün boyunca sabah akşam yoğurda karıştırarak yedim ama bende de bi işe yaramadı

BeTXUXxuxL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben bir ay kullandım gözle görülür bi büyüme var kendim bile inanamıyorum,bir ay daha kullanıcam kesinlikle işe yarıyor yani

sea_girl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
benimde cuma günü baslayali 2 hafta olucak bende de bi degisiklik Yok suan varsa da farketmedim diyeyim..fakat regl öncesi sendromlarima gercekten cok iyi geldi arkadaslar regli öncesinde agri siskinlik sinirlilik hali bunlarin hicbirini yasamadim..regl olduktan sonra da herzamankinden cok daha az agrili gecirdim bu mucize benim icin..biraz da istah aciyor tam da yaza girerken zor tutuyorum kendimi

Yukarı Alt