Karaca Home Valeria Best yatak örtüsü çeyiz seti

MorbidAngell

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
273
Tatlım bnde dört gün önce bu setin pudrasini almak için bir kac mağaza gezdim ve ne yazikki pudra hariç her renk vardı en son girdigum yerde Karaca'nın bundan çok daha iyi bir kampanyasını gördüm ve onu aldım setin ismini sormadım için bilmiyorum ama içinde bol nevresim takımı var bornoz seti yorgbi Alexi ve 2 yastığı battaniyesi bir pike takımı iki tanede su battaniyeli olan nevresim takımı aldım ayriyeten bir nevresim takımı bir yatak örtüsü daha var toplamda set 7 parça 2.100 TL bir de ona bakmani öneririm gerçekten bundan kat ve kat daha iyi

MorbidAngell

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
273
Seçenek o kadar fazla ki istediğin pike takımını nevresim takımlarını seçebiliyorsun ben farklı farklı çok güzel nevresimler aldım bir yağ yeşili battaniyeli set bir tane fuşya battaniyeli set aldım yani hepsi bir renk almadım ki bu bence daha iyi

kolera9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
246
Bundan vazgeçtim bende gene karaca'nın clareta çeyiz takımı diye bi yatak örtüsünden aldım valeria'dan kat kat daha güzel mürdüm rengi kızlar tavsiye ederim :)

MorbidAngell

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
273
Bundan vazgeçtim bende gene karaca'nın clareta çeyiz takımı diye bi yatak örtüsünden aldım valeria'dan kat kat daha güzel mürdüm rengi kızlar tavsiye ederim :)
Et
Şimdi yeni bir set gelecekmiş o da valeria gibi dört renk seçeneği var gelsin onu alacağım bnde

Shewolf15

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.180
Kızlar kendi adıma konuşayım, o yatak örtüsü setini aldigima o kadar pişmanım ki bir kez bile kullanmadım. Çalışınca sabah 7 de yatağı toplayip duzleyip gidiyorum hiçbir işlevi olmayan bir kutu olarak evde yer işgal etti :KK12:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-08-2019

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 17 gün kaldı.

Rahminizdeki alan sıkıntısı nedeniyle bebeğinizin hareketleri oldukça sınırlıdır. Braxton-Hicks, ya da yanlış doğum kasılmalarında, ağrı karnınızın alt kısmında başlar. Gerçek doğum kasılmaları ise belinizde başlayacak ve ağrı karnınızın alt kısmına yayılacaktır. Artan sırt ağrıları ve adet tipi kramplar doğumun erken belirtileri olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt