Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

karadeniz turuna tek gitmek nasıl olur

Konusu '2018 Tatil Önerileri' forumundadır ve july_july tarafından 24 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2018
    Konu Sahibi : july_july
  1. july_july

july_july Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    108
    merhabalar.. haziranın ilk haftası karadeniz turuna gitmek istiyorum daha doğrusu turlara katılıp gezmek istiyorum ama tek başımayım malum yaş ileryeyince arkadaşlarımız evleniyor, çalışıyor derken maddi durum vs. bir türlü tatili denk getiremiyoruz. düşündüm ve bi cesaret dedim kendi kendime git tura yurt içinden başla çok mu sıkıldın en kötü bin uçağa dön evine. bu sayade tek başına tatile çıkabilir miyim çıkamazmıyım karar veririm dedim. sizce nasıl olur böyle bir deneyim yaşayan var mı ? hatta tur düşünen varsa yanıma arkadaşta arıyorum lütfen bi fikir verin

2. 24 Mayıs 2018
  3. Kozlenmis patates

Kozlenmis patates Güçlü bir kadın:) Pro Üye

Ödül Puanları:
    198
    Daha önce turla birlikte gitmedim ama gitmek isterdim ..gideceğiniz tur şirketini araştırın içinize sinerse gidersiniz..Bence güzel olur sıkılirsaniz da dediğiniz gibi donersiniz.

4. 24 Mayıs 2018
  5. july_july

Ödül Puanları:
    108
    tur şirketleriyle görüştüm zaten bilindik firmalar onlarda sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. öyle değişik bir duygu ki gitmeyi istiyorum içinde de korku var. sıkılırsam dönerim en güzel yanı bu ama o zmnda param yanacak ve hevesim kırılacak bilmiyorum ne yapıcam

Kozlenmis patates bunu beğendi.
  6. 24 Mayıs 2018
  7. Kozlenmis patates

Kozlenmis patates Güçlü bir kadın:) Pro Üye

Ödül Puanları:
    198
    Farklı bir şey yaşamış olacaksın eğer güvenilirse tur şirketi neden olmasın diyorum ben.

july_july bunu beğendi.
  8. 24 Mayıs 2018
  9. july_july

Ödül Puanları:
    108
    teşekkür ettim cevabın için :)

Kozlenmis patates bunu beğendi.
  10. 30 Haziran 2018
  11. aisima brera

aisima brera Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    33

12. 30 Haziran 2018
  13. aisima brera

Ödül Puanları:
    33
    Merak ettim gittiniz mi tura ve nasıl geçti ?
    Aynı dert bende de var arkadaşlarım hep evlendi bense gezmek istiyorum ama artık birlikte gidebileceğim o arkadaşı bulmak çok zor sonuç gezemiyorum ‍♀️

14. 30 Haziran 2018
  15. july_july

Ödül Puanları:
    108
    Yok gidemedim turun tarihi uymadı derken bende diş ile ilgili sorunum vardı ona başladım maalesef . Ama kafama koydum gidicem şu duvarımı bir yıksam cesaret bir gelse yurt dışına çok istiyorum bir de inşallah

16. 30 Haziran 2018
  17. aisima brera

Ödül Puanları:
    33

18. 30 Haziran 2018
  19. aisima brera

Ödül Puanları:
    33
    Aynen ben de öyle yurt dışına da gitmek istiyorum ama yalnız keyfi olur mu güvenli olur mu hep kafamda soru işareti hep böyle bir korku taşıyorum

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.