karamel saclar

oslemdenis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar uhm:kafamçokkarıştı bişi sorcam ben sacımı voila karamel boyadım 7,8 ama sacım kızıl oldu tekrar boyamak istiyorum bal rengi gibi nasıl yapabilirim o renge ?

alex

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
kızlar uhm:kafamçokkarıştı bişi sorcam ben sacımı voila karamel boyadım 7,8 ama sacım kızıl oldu tekrar boyamak istiyorum bal rengi gibi nasıl yapabilirim o renge ?
canım voilanın renkleri bir değişik.o yüzden farklı tutabiliyor.
istersen palette 7-55 karamel ile boya .ben kullanmıştım,tam kutunun üstündeki renk oluyor.,stersen bir kataloğundan bak canım.

oslemdenis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben artık karamel istemiyorum kızıl gibi oluyo bal köpüğü mü diyolar bal rengimi öyle bişey sacım şimdi kestane regi oldu onun üstüne olurmu acaba

alex

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ben artık karamel istemiyorum kızıl gibi oluyo bal köpüğü mü diyolar bal rengimi öyle bişey sacım şimdi kestane regi oldu onun üstüne olurmu acaba
canım karamel doreli bir renktir kızıllı değil.
bal rengine de yakındır.altın yansılmalı bir renk.
o nedenle palette dedim.kataloğa bir bak istersen.ama karamelde bakırlık olmaz.

D

dmple

Ziyaretçi
kızlar karamel bugday tene yakışır dimi,beyaz tene gitmez?? kime gider karamel rengi çok seviyorum ama bana gitmezmiş gibi gelio beyaz tenliyim şuanda röfle var saçımda

alex

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
kızlar karamel bugday tene yakışır dimi,beyaz tene gitmez?? kime gider karamel rengi çok seviyorum ama bana gitmezmiş gibi gelio beyaz tenliyim şuanda röfle var saçımda
canım ben tabiri caizse süt kadar beyazım ve yıllarca da karamel rendini kullandım.ve de herkes çok yakıştırıyordu
neden olmasım ?bence sende de çok güzel durur.

yaros

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
beyaz tende karamel süper duruyor...tarafımca test edip onaylanmıştır ..palettin karamel rengi gerçekten hoş...bronz kahveside çok güzel.....şimdi yine karamel mi bronz kahve mi yapsam kararsız kaldım...:)

angel22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
40
VOİLA 7.8 karameli 2 buçuk yıl önce doğal kumral saçımın üstüne boyamıştım kutunun üstünde ki renkten koyu olmuştu 2-3 hafta sonra renk aktı bal rengi gibi açık karamel e döndü harika bir renk oldu bir daha da o rengi elde edemedim :KK43:( açık renk üstüne uyguladıysan biraz bekle yıkandıkça açılıyor kızıllık kalmıyor...

blush

Beriliçe
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
40
esmer saça yakışır mı peki karamel =P

hot chocolate

kuzucuk
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
esmer saça yakışır mı peki karamel =P
ben geçen yaz karamel rengine yaptırdım
tenim bronz olduğu için ben kendime yakıştıramadım açıkçası
beğenenlerde oldu,ama bence en güzeli koyu kumral tarzı saç renkleri..

Yukarı Alt